ÜÇPINAR EFSANESİ MF 285

: ÜÇPINAR EFSANESİ MF 285

GÜZEL RESİMLER ok*0*- *098*- KORAY EĞER TL A ALMASAYDIK MF 285 İN YANINA BİR TANEDE BUNDAN ALACAKTIK.. :( S SERİSİ DÜZLERE GÖRE DAHA YAVAŞ DİYORLAR NADASTA DÜZ S SERİSİNİ GEÇİYOR DİYORLAR KATILIYOR MUSUNUZ?BU GÖRÜŞE ..ARKADAŞLAR KAÇLI PULLUK TAKIYORSUN SEN BUNA...

güzel resimler bu sayede sizin garajları motoru görmüş olduk sizde bitanede 398 vardı heralde o nerde motorunuzda güzelmiş
285s bizim köde wardı adamın burcu wardı hacizciler geldi aldı götürdü ama satmışlar
bizim 70-66 tarlaya gitmezse 285e 4 lü 12 ' ' turanı takıyoruz bi tane 4 lü pulluk war bi tanede 3 lü bizde

KUYUCUKLU AGAM BEN SANA KATILIYORUM TEK CEKERDE NADAS TA BİZİM MOTOR ÜSTÜNE MOTOR TANIMAMA ARKADAŞLAR BİZİM AMBAR 100 ALIYO AMA DAHA HİÇ İYİCE DOLDUGUNUN GÖRMEDİM barş:s

: : ÜÇPINAR EFSANESİ MF 285

MELİH_BOLSU link=topic=509.msg3202#msg3202 date=1199446209' Alıntı:
KUYUCUKLU AGAM BEN SANA KATILIYORUM TEK CEKERDE NADAS TA BİZİM MOTOR ÜSTÜNE MOTOR TANIMAMA ARKADAŞLAR BİZİM AMBAR 100 ALIYO AMA DAHA HİÇ İYİCE DOLDUGUNUN GÖRMEDİM barş:s
alırsan benim ambarda 35-40 ton buğday war

öncelikle yorumlar için çok teşekkür ediyorum uğurun sorduğu soruya gelelim uğurcum düzlere göre nasıldır bilemem ama nadasta benbu motorun üstüne motor tanımam kadar söyleyeyim. kullanan ar-*-s bilir poyrazlı demi afrn-*s afrn-*s

dölek arazide 285ler süper ama biraz bayırı gördü mü başlar hoplamaya bi laf vardır massey şöförü ford kendini yorar diye gerçekten masseylerin motoru çok geç rektefiye olur çünkü fazla yorulmaz