2 sıralı slaj makinası satılık

arkada$lar pz-vicon marka sıra bağımlı kayı$lı 2 sıra slaj makinası satılıktır .. fimaksın sitesinde twin modeli var onun bire bir aynısınır fimaks pz vicondan bakarak üretmi$tir parça problemi yoktur. makina tıkır tıkır çalı$ır durumda piyasaya i$ yapmadı sadece kendi arazimizde çalı$tı .. 75 80 bg tüm traktörler calı$tırmaktadır .. hatta bu yıl tt65 ile slaj yaptık kayı$lı sistemi sayesinde traktörü yormaz .. ilgilenenler özel mesaj atsın .. fiyatı 8000 lira ..
http://imageshack.us/photo/my-images/838/twin2m.jpg/ makina bunun aynısıdır..

Ynt: 2 sıralı slaj makinası satılık

2l8mc.jpg

resmide gözüksün .. makina bunun aynısıdır .. fimaks vicona bakarak yapmı$ ..

makina 99 model .. bıcakları bu sezon taktım 70 dönüm yer bictim .. gayet saglam tık demeden biçiyo .. kırık en içteki gagasının sacı eski sadece saç eklenicek kaportacıda o kadar oda tutsa tutsa 50 lira tutar defter kadar bi saç başkaca bi problemi yok .. rulmanları falan hepsi geçen sezon değişti full bakımdan geçti 70 dönüm yer biçti bu şekliyle 300 dönüm yer biçer banamsın demez ..

kırsal kalkınma desteklemelerine çift sıra bağımsız için yazıldım çıkarsa bunu satıcam slaj sezonu acıldı ilgilenen varsa hala günceldir satı$ .. sıra bağımsız slaj makinası olan varsa tınaz , çelmak , yada kemper onlarda değerlendirilir ..

Ali SARAÇ link=topic=50872.msg615222#msg615222 date=1342571239' Alıntı:
kırsal kalkınma desteklemelerine çift sıra bağımsız için yazıldım çıkarsa bunu satıcam slaj sezonu acıldı ilgilenen varsa hala günceldir satı$ .. sıra bağımsız slaj makinası olan varsa tınaz , çelmak , yada kemper onlarda değerlendirilir ..
kardeşm makine satılık mı hala ?