bereket 60 & nh td 65s

Ynt: bereket 60 & nh td 65s

ewet bereket 60 tek çekerle td 65s tek çeker çekişmesi denizli merkezde çiftçiler taktı facenizi acın yazının tamamını kopyalayıp yukardaki yazılan yere yapıştırın gorursunuz

keske günüz gözüyle olaydida bizde göreydik. sanki bereketin önünde baska bi halat görünüyo gibi, önündede servetmi var yoksa. ikisi anca bi td65 mi cekebiliyo))))) saka bi yana helal berekete...ama yinede ben bunu cekisme saymiyorum, en azindan gördüm saymiyorum..

satocan58 link=topic=39475.msg343583#msg343583 date=1298051519' Alıntı:
keske günüz gözüyle olaydida bizde göreydik. sanki bereketin önünde baska bi halat görünüyo gibi, önündede servetmi var yoksa. ikisi anca bi td65 mi cekebiliyo))))) saka bi yana helal berekete...ama yinede ben bunu cekisme saymiyorum, en azindan gördüm saymiyorum..
:) korkma hile olmaz bizim denizlini merkez deki ciftçiler kendi aralarında takmışlar goren var helal gerçekten agır oldugundan super asılıyo ben çekilenler nası çekiliyo ona hayret ediyom dogrusu bendede var nimet yeni kasa 4 çeker eşşek olusu gibi yerinden oynatamıyo kimse :) yan koyde adamda kabinlisi var benimkinin bi tepe de bi makina takılımış kalmış tarlada toprak uzerinde tn 75 4 çeker zencirle çekmiş zor çıkarttım diyo tn ci ne kadar agır onlar diyo adam kendisi :)

cazgin0020 link=topic=39475.msg343578#msg343578 date=1298051078' Alıntı:
karanlıkta çekiştirmişler ama dikkatli bakarsan hangisinin çektigini gorursun tabi tumo cekse daha ii gorurdun ya erkunt çekiyo fazla gorunmez :)
arkadaş imalı konuşma benim ikinci sevdiğim motorda erkunt video birşeye benzemiyor

TT 55 link=topic=39475.msg343595#msg343595 date=1298052618' Alıntı:
facebook ' a videoyu ekleyen Ali Manav ın Erkunt bayisi Hüseyin Manav ın oğlu olmasın sakın.burnuma kötü kokular geliyor.. :S :S :S
aha ali gardas yine dedektif hisleriyle bisey buldu.))) valla olurmu olur, hani belki burda cekmistirde bugüne kadar onlarcasi bayii vcideosuydu, buda olabilir. Biri gelsin desinki sana bi 70lik yanina yiyebilecegin kadar pirzola, senin su tdyi bi cekek.))) seve seve. ama mangalda olacak pirzola, birde suyu biraz üstünde olacak.hehehe

TT 55 link=topic=39475.msg343595#msg343595 date=1298052618' Alıntı:
facebook ' a videoyu ekleyen Ali Manav ın Erkunt bayisi Hüseyin Manav ın oğlu olmasın sakın.burnuma kötü kokular geliyor.. :S :S :S
ewet doğru abi ali manav koydu ama denizli merkezde çiftçiler taktı bu motorları ali manav gil çivrilde erkunt bayisi yani onların alakası olan bişey değil ali manav gil 85 80 tumo ile 80 lik erkunt taktılar erkunt kopek surur gibi surudu video var ama karanlık tı onda fazla belli değil dedi bulacak atacak video yu atarsa kendi çektigi videoları gosterebilirim bu denizli nin yerlisi çiftçilerinin yapmış oldugu bişe ok-*-s