Konya Tarım fuarı Uzel _Mf

Ynt: Konya Tarım fuarı Uzel _Mf

güzel paylaşım olmuş eline sağlık. uzeller pek hoş gözükmüyodu.özellikle 290 çok sıradan bir üretim olmuş buçuk koymamışlar, eski düzen. ama mf nin 6400 serisinin kabin içi çok hoşdu.güzel yapmışlar.

yorumlar için sağ olun arkadaşlar evet uzel 290 eski 265 veya 285 ten bir farkı yok duruyor diğer 240 3060 serisi mf 204 serisine göre daha verimli gibi sorma nail abi banada acele bir yerden davet geldi evdekilerin bile haberi olmadı benim niyetin cumartesi gitmekti ama nasipse diğer fuarlara gidelim inşallah

demedi demeyin bir kac yila kalmaz masseyle uzel yeniden anlasirlar

ne massey randuman alabiliyor ne uzel bu durumdan
kurkcu dukkani misali olacak bu isin sonu..
hos uzel bu kadar badireye ragmen ayakta kalmayi basarmis bundan sonra eskisi kadar kotu olmaz en azindan ailevi sorunlar cozulmus ayrilmis herkes...
bundan sonrasi uzel icin onunu gorebiliyor...
bir kredi bulurlar turkiye sartlarinda bulurlar o zaman iyice ayak ustune dikilmis olurlar...
piyasaya hakim olurmu eskisi gibi ne massey ne uzel bu haliyle hakim olamayacagina gore
bir yerde yollar yeniden kesisecek.
massey tek basima girerim dedi ama pek basarili olamadi eh uzelde masseyin gucu olmadan bu piyasada eski gucune kavusamaz
kisaca masseyin parasi uzel pazarlamaciligi olacak

insallah bu arada bir suru urunu degisitirp yeni urunlerle donatirlar piyasayi bu is bu yil sonuna kalmadan cozulur...

ÇağRı link=topic=30980.msg263525#msg263525 date=1269341305' Alıntı:
onu bilmiyorum ama 5425 ' e 90,000 demişlerdi sanırım bir ölçü olabilir hemen hemen tahmin edilir fiyat
ikinci el 6480 var 2007 mod. 950 satte 100.000 tl istiyor,sizce kaç para bunun piyasası ?
yeniler çok pahalı ikinci el 150 bg civarında traktör almam gerekiyo,massey kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum,

DoYRaNLı link=topic=30980.msg263526#msg263526 date=1269341623' Alıntı:
ikinci el 6480 var 2007 mod. 950 satte 100.000 tl istiyor,sizce kaç para bunun piyasası ?
yeniler çok pahalı ikinci el 150 bg civarında traktör almam gerekiyo,massey kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum,

Dediğiniz traktörü sanırım internette görmüştüm. O traktörün şanzımanı sanırım Dynashift şanzıman. Yani otomatik değil. Büyük bir traktör işinizi görebilir. Fakat lazer filan çekecekseniz. Otomatik şanzıman olması daha iyi olur. Zaten bu traktörde büyük bir ihtimal bu zamana kadar şanzımanından dolayı satılmamıştır. Parça durumunu filanda araştırmak lâzım. Genelde MF 6000 serisinin Dyna-6 şanzımanlıları mevcut. Dynashift şanzımanlar çok nadir bulunuyor. Eski seri oldukları için.

alipasalierkan link=topic=30980.msg263539#msg263539 date=1269350433' Alıntı:
Dediğiniz traktörü sanırım internette görmüştüm. O traktörün şanzımanı sanırım Dynashift şanzıman. Yani otomatik değil. Büyük bir traktör işinizi görebilir. Fakat lazer filan çekecekseniz. Otomatik şanzıman olması daha iyi olur. Zaten bu traktörde büyük bir ihtimal bu zamana kadar şanzımanından dolayı satılmamıştır. Parça durumunu filanda araştırmak lâzım. Genelde MF 6000 serisinin Dyna-6 şanzımanlıları mevcut. Dynashift şanzımanlar çok nadir bulunuyor. Eski seri oldukları için.

Türkiyede HEr nekadar girişi olmasada 7000 serisinin Vario şanzmanıda MEvcut ama Piyasada yok...

Malüm ALIM GÜCÜ ORTADA...