8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

Ynt: 8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

Güzel paylaşım İbo :)
Yalnız tankerdeki pompa suyu alttan aldığı müddetçe tulumbaya gerek yok ki...
Veya alçak biyerden doldururken mi kullanılacak acaba yer altından mı çekecek vardır bişey :)

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Ynt: 8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

UÖZKAN.77 link=topic=81052.msg962466#msg962466 date=1422200018' Alıntı:
bunlar malum kuyruk miliyle suyu çekiyo.. artık hava almak içinmi bişe var..

Abi bu bulamaç tankları (slurry Tank) nasıl çekiyor baya aşağıdan da çekiyorlar heralde düz veya salyangoz pompa farkından mı ki veya dip klepesi de olabilir ama tulumba nediir yahu :D

Cevap: Ynt: 8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

selam dostlar. bende 2015 TT65 çift çeker var. bu tankerin 8 yada 10 tonluğunu almak istiyorum. sizce bu tankeri benim traktör çeker mi?

Kuyruk miliyle suyu çektiği için,eğer içinde ki su oranı sıfırsa.sirkülasyonu sağlamak için tulumbayla havasını almak maksatlı kullanılıyordur.çoğu ilaç makinası da benzer şekilde su çeker içinde hiç su yoksa su çekmez.zemin girişini kapıyacak kadar su olması gerekir.güzel malzeme uzun yıllar kullanılır.

Kuyruk miliyle suyu çektiği için,eğer içinde ki su oranı sıfırsa.sirkülasyonu sağlamak için tulumbayla havasını almak maksatlı kullanılıyordur.çoğu ilaç makinası da benzer şekilde su çeker içinde hiç su yoksa su çekmez.zemin girişini kapıyacak kadar su olması gerekir.güzel malzeme uzun yıllar kullanılır.

Kucik bir tipa yeri var yeni modellerde yarim litre suylada cekebilirsiniz bu brz eski model kalmis

Cevap: Ynt: 8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

kullanımda sıkıntı yaşadınız mı acaba? köksaldan memnun musunuz. ben de 8 yada 10 tonu düşünüyorum. ama TT65 bunu çeker mi bilemiyorum.

de22d6f18cfdbaca426faa07f30b8c5c.jpg

Alali 1 aynfln oluyor dha kullanmak nasip olmadi ama galvaniz sac kalinligi hepsinden iyi 4 mm distan gorunumu suslemesi cok guzel sandik bile koymus adamlar ayrica sasesi 12 tonluk romork sasesi adeta adamlar lamba tesesisatini bile cekmisler dlger firmalarla karsilastirmam bile normalde galveniz zor boya tutar o yizden boya atimlari bile farkli bnce bic dusunmeden al ama 10 ton traktorunu zorlar

hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun İnşallah. nekadara maloldu acaba. birde imalatı ne kadar zaman aldı acaba? sizin traktör kaç beygir.