hatay da sıstemlı bır cıftlık acmaayı dusunuyorum. alabılecegımız kredı ve destk

hatay da sıstemlı bır cıftlık acmaayı dusunuyorum. alabılecegımız kredı ve destkler ıcın yardım edebılcek olanlar varmı arkadaslar proje hazırlanıyor su an :(

Ynt: hatay da sıstemlı bır cıftlık acmaayı dusunuyorum. alabılecegımız kredı ve destk

pekı ne kadar kredı verıyorlar yanı guzel sıstemlı bırsey acmaya yetermı

Ynt: hatay da sıstemlı bır cıftlık acmaayı dusunuyorum. alabılecegımız kredı ve destk

Yatırım Kredisi / 7 Yılda Geri Ödeme – 7,5 Milyon Üst Limit

Yatırım kredileri; ahır, ağıl yapma, süt sağım tesisi kurma ve hayvan alımını kapsayacak ve geri ödemesi 7 yılda yapılacaktır. Bu krediyle süt sığırcılığında, damızlık etçi sığır yetiştiriciliğinde koyun ve keçi yetiştiriciliğinde, büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde ve manda yetiştiriciliğinde sıfır faizli kredi verilecek. Limiti 7 milyon 500 bin TL olacak kredi, en üst limitten alındığında yaklaşık bin baş damızlık hayvan alımını karşılayabilecek

İşletme Kredisi / 2 Yılda Geri Ödeme – 3 Milyon Üst Limit

İşleme kredisi ise büyükbaş besi hayvancılığını kapsamaktadır. Büyükbaş besi hayvanı alımı ve yem temininde kullandırılacak kredinin ödemesi ise 2 yılda yapılacak. Müracaatçı başına 3 milyon TL olarak belirlenen kredi ile üst limit krediyi kullanan bir yatırımcı bir büyükbaş besi hayvanı besleyebilecek

sagol abi ya pekı bu kredıyı nasıl cekecegız bankadan. her ben cıftlık acalım dıyene wermıyorlardır herhalde. kefıl mı gerek ne yapmamız gerek yanı

Şimdi sen ptesi günü en yakın ziraat bankası şubesıne gıt onlar senı bilgilendirir bizler eksik veya fazla yazıp kafan karışmasına neden olabiliriz

bartu link=topic=36689.msg310407#msg310407 date=1290898519' Alıntı:
tehminat vermen lazım. birde yıl başına kadar başvurman gerekli.
resmi bilgim yok ama sektördeki insaların tahmini seçime kadar yolu var biteceğini düşünmüyor kimse hele ki sene sonu çok avantaklı banka işleri için yetişirse tabi iyi olur

Ynt: hatay da sıstemlı bır cıftlık acmaayı dusunuyorum. alabılecegımız

Sagol agir abi insallah pazartsi gdip soracgm da tehminat ne onu anlamadim bartu

çekeceğin kredinin belirli bir oranında tarla, daire, dükkan gibi gayrimenkulleri bankaya hipotek
yaptırıyorsun, bu gayrimenkullerin değeri oranla kredi miktarın belirleniyor...