ÜNTAR / LUSNA STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

ÜNTAR / LUSNA STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Üntar - Lusna standını göreceksiniz. Üntar - Lusna firması sanırım yeni bir firma daha önce adını duymamıştım...;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: ÜNTAR / LUSNA STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

arkadaşlar bu bahçe ilaçlama makinesinin arkasındaki turbo fanı yedek parça olarak alaabilirmiyiz. elimizdeki holdere öyle bir şey ekleyip kendi işimizi görmek istiyoruz varmı o parçayı alabileceğimiz bir yer ben nette bulamadım.