hattat bahce kullanan war mi

Ynt: hattat bahce kullanan war mi

HEMA 60 link=topic=70165.msg801241#msg801241 date=1385587952' Alıntı:
arastır kardes hangisi hosuna giderse onu al sonucta sen kullanacaksın
eyvallah abi herkes sen gibi dese keske yok o soyle bu boyle herkes farkli bisey soyluyo bi ara lsbayisi ile konustm anlastk r60 alacaktim dediler ls hafif pati yapar atlar ziplar sezonn da bitmesile wazgectik ama halen gonlum war r60 da

benim komsumda var 60 lık her halde klıfı var tam emin değilim yakıtı cok demişti birtek ondansıkayeti olduğunu duydum baskada birsey bilmiyorum ama asagı yukarı iki yıldır kullanıyor sıkıntı olmus olsa değiştirirdi bulunduğum bolgede bayada yaygınlastı hattat lar

baharda 65 liğini kullandım 68 hp konforu iyi tek eksik yanı ileri geri levyeli olsa daha iyi olacak arkadaş freni iyi çekişide iyi dedi görüntü olarakda hoş seside hoş tek sıkıntı marşı geç alıyor ama 2013 sonlarında üretilenler de ileri geri levye var bildiğim kadar iyi donatılmış ama bir m bir nh ile kıyaslanılırmı onu bilmiyorum ama erkunt ve tümo ile kıyaslanır bir makina

zehriduman link=topic=70165.msg802478#msg802478 date=1385797312' Alıntı:
baharda 65 liğini kullandım 68 hp konforu iyi tek eksik yanı ileri geri levyeli olsa daha iyi olacak arkadaş freni iyi çekişide iyi dedi görüntü olarakda hoş seside hoş tek sıkıntı marşı geç alıyor ama 2013 sonlarında üretilenler de ileri geri levye var bildiğim kadar iyi donatılmış ama bir m bir nh ile kıyaslanılırmı onu bilmiyorum ama erkunt ve tümo ile kıyaslanır bir makina
mf ve nh nam salmis onlar bi yana diger traktorler bi yana

tt555 link=topic=70165.msg802697#msg802697 date=1385826921' Alıntı:
mf ve nh nam salmis onlar bi yana diger traktorler bi yana
nam salmakda az mesele deyil bugun 2013 modelini kullandım levye atmışlar güzel olmuş ama biraz sert açılması lazım motor sesi hoş ama ikinci eli biraz daha pahalı gitse güzel motor sahibini satış dan başka zarara uğratmıyacak bir makianya benziyor

HEMA 60 link=topic=70165.msg803321#msg803321 date=1385914835' Alıntı:
benim makina su an 400 saatte motorda yeni yeni yumusama hissediyorum acılması biraz zaman alıyo ama git gide dahada hosuma gidiyor acıkcası
motor sesi çok farklı fonforuda hoş ama difrasiyali ve it çekeri düğmeden yapması lazım artık