bergama yapımı sılaj makinası

Ynt: bergama yapımı sılaj makinası

Bu tarz makinalar güzel. Fakat bunlar birer basamak olmalı. Bunları yapanlar üniversitelere gidip yardım almalılar. Daha teknolojik üretilebilir. Ve fiyat konusunda da hemen öyle uçmayacak bir rakam olmalı.

Sonra biz neden gelişemiyoruz. Ulan arkadaş gelişemeyiz tabi. Hep kendi cebimize bakıyoruz. Benliğimiz, milli düşüncemiz kalmamış. Hep lafta. Lafta 70 milyon asker var. Mangalda kül bırakmıyoruz. Ama iş bizim yanımıza gelmeye başlayınca götüm götüm sıvışıyoruz. Bir yerden başlamışlar. Bunu devam ettirmeliler. Kaybolup gitmemeli. Geliştirilmeli. Bizden bir cacık olmaz!!!

ertac sahın link=topic=49591.msg490166#msg490166 date=1323900779' Alıntı:
bır yerden baslamak lazım demıs amcamız :D claas ve krone den neyı eksık :D sımdı bır varıo sanzıman ıle ust sınıf bır makıne olur zuha-*-s zuha-*-s guzel paylasım
Vites kolu nasıl acaba, göremedimde..:S

doganbey1 link=topic=49591.msg490182#msg490182 date=1323902331' Alıntı:
Sonra biz neden gelişemiyoruz. Ulan arkadaş gelişemeyiz tabi. Hep kendi cebimize bakıyoruz. Benliğimiz, milli düşüncemiz kalmamış. Hep lafta. Lafta 70 milyon asker var. Mangalda kül bırakmıyoruz. Ama iş bizim yanımıza gelmeye başlayınca götüm götüm sıvışıyoruz. Bir yerden başlamışlar. Bunu devam ettirmeliler. Kaybolup gitmemeli. Geliştirilmeli. Bizden bir cacık olmaz!!!
aynen kardeşim hep kendimize bizden dedin gibi bi cacık olmaz