Genç bir Çiftçi olarak Trakkulüb ailesi ile paylaşmak istedim. İyi seyirler

Ynt: Genç bir Çiftçi olarak Trakkulüb ailesi ile paylaşmak istedim. İyi seyirler

hoşgeldin Kürşad..
yaş kısmını doldurursan seviniriz..

Ayrıca bu kaliteli ve avrupa kokan video için eljne sağlık
devamını isteriz..

Ynt: Genç bir Çiftçi olarak Trakkulüb ailesi ile paylaşmak istedim. İyi seyirler

Güzel prodüksiyon olmuş. Aramıza hoş geldin. Paylaşımların devamını bekliyoruz. Bu arada SJ ' den memnun musun? Bende düşünüyorum bir tane...

Evet Aksiyon kameradan memnunum su altı kara ve rüzgarda her türlü çekim yapabiliyorum tavsiye ederim ve bu arada yaşım 19 Yukarıda sormuşlar burda cevaplıyayım dedim.Beğeniler için herkese teşekkür ederim paylaşımlarım devam edecek.Tüm çiftçi abilerime bolluk ve bereketli ekinler almasını dilerim.

balıkesırın neresı gonen taraflarında celtık yaygın heralde oralardansın dıye tahmın edıyorum..
hayırlı olsun. vıdeo avrupaı bır havayla cekılmıs..

kaliteli çekim emeğine sağlık.
bu vidyo gibi bazı vidyolar öyle iyi ki traktör firmaları böyle vidyolar yapmıyorlar. tümosanın mesela böyle bir reklam çekimi olduğunu sanmıyorum veya new holland - erkunt vs.

Tümosan şirketine e-posta yolu ile onlara 8185 serisinin güzel bir tanıtım video ' su çekeceğimi söyledim ancak e-postamı dikkate almadıkları için bir daha üstelemedim

Kkursad90 link=topic=85782.msg1025233#msg1025233 date=1444120358' Alıntı:
Tümosan şirketine e-posta yolu ile onlara 8185 serisinin güzel bir tanıtım video ' su çekeceğimi söyledim ancak e-postamı dikkate almadıkları için bir daha üstelemedim
tümosan zaten hiçbirşeyi dikkate almıyo :D

Evet sana katılıyorum traktörü ilk 100 saatte elektrik aksamından arıza verdi ürün kalitesine hiç önem vermiyorlar ve teknik servisi Gönen de hiç ilgilenmiyor bigadan servis çağırmak zorunda kaldık ve bundan sonraki traktörüm fendt 512 vario olucak gerçi bu vergilerle pek kârlı bir iş olmucak gibi duruyor