Bu Fiyata 6441 4x4 (2009)

Ynt: Bu Fiyata 6441 4x4 (2009)

2 tane 6421 bulduk.. biri 1000 saate dememiş.. biz aynı paraya 2 bin küsür saattekini seçtik.. niye.. ilkinden Zetor sesi çıkmıyordu!

egzos kırıldı başka markadan taktık dediler ama.. güvenemedik, turbo vs.. diye..

şimdi aldığımızın saati çok ama sesi tam zetor sesi, motor ellenmemiş.. inşallah pulluğa römorka takınca tam belli olacak durumu..

foto fikir verir ama yanına gitmeden, binmeden olmaz derim..

o tarafta forum üyesi varsa iyi olurdu..

hayır öyle değil.. zetordaki büyüklük küçüklük olayı farklı.. inan 70-100 bg arası 0 km toptan fiyatları ÇOK yakın..

yani küçük zetor büyük zetorun AYNI işi sadece vites farkıyla yapar, yapıyo..

bu 6441 ağır seriyse burda denediğimiz 5/10 ' u en kötü seri 2 ile çeker.. 40 km yapıyosa seri 1 olur o kadar..

abi 15 gün sonra düğünüm var para lazım ama bu motor temiz ise nakit çıkarırım bu motorun temizliği hakkında bilgi rica ediyorum. motora ihtiyacım yok ama umut abi gibi ya satarım yada kullanırım

wan7ed link=topic=75953.msg897397#msg897397 date=1401999794' Alıntı:
Sevgili umut abicim. Ewimin karşisinda bu galeri new Holland bayii nasıl bir yardım da bulunabılırım Size ?

kardeş işim olmasa atlayıp gelecem.. bi çay ikram et yeter.. şimdi gidip görmek kontağa basmak 1-2 ileri geri şart.. bilmem nasıl yapsak..

Abdullah temizse düğünü ertele derim, bu motor kaçmaz.. şaka şaka :) hayattaki en doğru-güzel işi yapıyon.. Allah hayırlı, mübarek etsin..

Şimdi TEK korkum şu.. bu zetorun temizini bulan başına büyük bi sıkıntı gelmedikçe elinden kolay kolay çıkarmaz, tadına doyum olmaz bi motor..

arızalı-sıkıntılı ise yandın.. çeklere-en az yunansitana kadar gidip bulup veya orjinal parça bulup getirtmek lazım.. bide iyi usta lazım..

buna HİÇ bi marka modelin muadil parçası UYMAZ.. çamurluğunun/ağırlığının üstünde bile zetor yazıyo :)

hiç olmazsa İnşallah tanıdık, forumdan birinin eline geçer..

rahimavci link=topic=75953.msg897467#msg897467 date=1402036138' Alıntı:
Forum bi ara kubotaya taktiydi kafayı her yerde kubota konuları vardı şimdide zetora taktı :) para olsa new holland alır ama :)
Trakkulüp ' te ömür nasıl geçer? Bir Kubota, bir Zetor,bir pancar,ayçiçeği,mısır derkeeen aylar yıllar akıyor :)

Şimdi TEK korkum şu.. bu zetorun temizini bulan başına büyük bi sıkıntı gelmedikçe elinden kolay kolay çıkarmaz, tadına doyum olmaz bi motor..

arızalı-sıkıntılı ise yandın.. çeklere-en az yunansitana kadar gidip bulup veya orjinal parça bulup getirtmek lazım.. bide iyi usta lazım..
buna HİÇ bi marka modelin muadil parçası UYMAZ..
Umut kardeşim daha ne yapsın? Yeteri kadar objektif. İyiyse şanslısın kötü çıkarsa al başına belayı diyor.Parça için Bulgaristan senin Yunanistan benim gezer durursun diyor :)

Bu paraya bu motor kaçmaz derim.... Gidip bakıp baktırıp alın... Benimde durum musait değil ... Yeni düğün yaptım biliyorsunuz ama engeç seneye alacağım bir zetor onu söyliyim... İyi çıkarsa kullanırım kötü çıkarsa doğru bayburta umut reise;);););)