Bu oyun nedir? Nasıl bir şeydir? biraz açıklasanız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beyler merhaba,
Ben oyunu yeni aldım, Güzele benziyor ama sadece görev mi yapıyoruz. görevden başka bir şey yok mu??
mesela tarla ekemiyor muyuz?
serbest gezimde kendi tarlamızı yapamıyor muyuz ekemiyr muyz? biraz anlatsanız hiç açıklama bulamadım ya ıh-*-s

Ynt: Bu oyun nedir? Nasıl bir şeydir? biraz açıklasanız.

Öncelikle Trakkulup e hoşgeldin. Ls 2008de oyuna alısma amaclı partlar var yani görevler bunun dışında oyun ztn serbest oynanıyor. Oyuna 2 traktör 2 biçer ve bikaç ekipmanla baslıyosun hiçbisekilde bi görev yok tarlaları biçiyosun ve sürüp yenıden ekebiliyosun sitede paylasılan yamalarla ıster harıtanı ıster ne ekıp bıceceğini belirliyebiliyosun bunun harıcınde bıcok ekıpman ve traktör ekliyip makina parkını genişletebiliyosun..

HIMMM bilgiler için teşekkür ederim ama tek anlamadığım konu tarla ekme.
Bunu yamalarla mı yapacağız? :(

oyunu ılk kurugunda mevcut olan yamalarlada yapabılırsın sımdı sen oyunu kurdun basladın harıta dırek bugday ve ot ama tarlalar cok buyuk mevcut olan yamalarla bıcmesı surup ekmesı cok zahmetlı yamalarda herseyın buyuklerı var onlarla surup ekmesı hem daha zevklı hemm daha kolay..

şimdi ben serbest gezimi açtım bir boş alana gittim kafama göre orayı çevirdim yani belirli bölgesini biçerdöverle biçtim, biçilen bölümü aldım sahiplendim mahsülü tekneye boşalttım peki nereye satacam?

Tekneye mi boşalttın.Bak öncelikle istersen kendi depona boşaltıyosun istersende direk gemilerin ordaki depoya boşaltıyosun.Ama gemilerin tarafındaki depoya mahsulü boşaltırsan para kazanıyosun.Kendi depona boşaltırsan sadece depolanıyor.Kendi depona boşalttığını istediğin zaman geri alıp diğer depoya boşaltıp paranı kazanıyosun.Ama parayla sadece benzin dolduruyosun oyunda traktör vs. almak için para kullanılmıyor.Eğer farklı traktörler, biçerler istersen de yamalarla ekliyebiliyosun.Yamaları yapmak da çok zor geliyo ilk başlarda ama arkadaşlar sağolsun sitede onu detaylı ve güzel bir şekilde anlatmış ! :D

Teşekkürler [glow=red,2,300]TRAKKULÜP[/glow]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...