FOTOĞRAF....

sitemizde paylaşım genel olarak fotoğraf üzerine sayir etmekte hatta gayet popüler birde fotoğraf yarışması bölümümüz var ... bu nedenle FOTOĞRAF sitemizin temel direği ....

fotoğraf ve fotoğrafçılık ise benim özel olarak sürdürdüğüm ve hayatımın bir parçası olan hobim .. bu işe epey mesai harcettim sayılır ..

bu bölümde site üyelerine fotoğraf , temel fotoğraf teknikleri , etkili fotoğraf çekme teknikleri, kompozisyon , fotoğraf makineleri ve ekipmanları , fotoğraf terimleri , dijital ortamda fotoğraf düzenleme renk ayarları yapma ve dijital teknikler .... vb konularda elimin ve dilimin döndüğü kadar yardım edebilirim ...

' FOTOĞRAF TARHİ TANIKLIK ETMEKTİR '

şu an elinizde sizin için hiç bir değeri olmayan bir çok fotoğraf olabilir ama ileride o fotoğraflar tarihe ışık tutan çok önemli belgeler olabilir ...

Ynt: FOTOĞRAF....

okay abi o zamam bir sorum olacaktı eğer ki bir foto çekme aracı alacaksam bu kameralı cep telefonumu olmalı yoksa bir dijital foto çekme makinasımı olmalı hangisinden daha kaliteli görüntü alabilirim

ve abi çok güzel bir konu olmuş diye düşünüyorum eline sağlık

enter link=topic=25268.msg215276#msg215276 date=1253138455' Alıntı:
okay abi o zamam bir sorum olacaktı eğer ki bir foto çekme aracı alacaksam bu kameralı cep telefonumu olmalı yoksa bir dijital foto çekme makinasımı olmalı hangisinden daha kaliteli görüntü alabilirim

ve abi çok güzel bir konu olmuş diye düşünüyorum eline sağlık

tabiki 250-300 tl arası bir bütçeyle alacağın herhangi bir fotoğraf makinası .... her durumda cep telefonundan daha kaliteli fotoğraflar çekecektir ....

okkangal link=topic=25268.msg215315#msg215315 date=1253178888' Alıntı:
tabiki 250-300 tl arası bir bütçeyle alacağın herhangi bir fotoğraf makinası .... her durumda cep telefonundan daha kaliteli fotoğraflar çekecektir ....

saol abi bende o aralarda bir fotoğraf makinası istiyorum ama süpürgeyi satınca belki alırsam sitede baya bi paylaşımım olacaktır