Tatlıses uyuyordu, uyandırılmamasını rica ettim

Bu adamın artık beyni sulanmış ;D ;D ;D ;D ;D

Arınç, 'Kendisini yoğun bakımda ziyaret ettim, uyuyordu. Uyandırılmamasını rica ettim' dedi. ;D ;D Arınç, doktorlardan bilgi aldım. Size verdikleri bilgileri teyit ettiler. Sağlık durumunda düne göre olumlu gelişmeler olduğunu duydum' dedi. Arınç, 'Dış görünüşüyle bildiğimiz Tatlıses. Gözlerimle gördüm ki nabzıyla, nefes alışıyla güzel gördüm' ifadesini kullandı

Ynt: Tatlıses uyuyordu, uyandırılmamasını rica ettim

Ağır Abi link=topic=40660.msg360950#msg360950 date=1300265698' Alıntı:

Arınç, 'Ken
disini yoğun bakımda ziyaret ettim, uyuyordu. Uyandırılmamasını rica ettim' dedi. ;D ;D Arınç, doktorlardan bilgi aldım. Size verdikleri bilgileri teyit ettiler. Sağlık durumunda düne göre olumlu gelişmeler olduğunu duydum' dedi. Arınç, 'Dış görünüşüyle bildiğimiz Tatlıses. Gözlerimle gördüm ki nabzıyla, nefes alışıyla güzel gördüm' ifadesini kullandı
dogru

Ağır Abi link=topic=40660.msg360950#msg360950 date=1300265698' Alıntı:

Arınç, 'Kendisini yoğun bakımda ziyaret ettim, uyuyordu. Uyandırılmamasını rica ettim' dedi. ;D ;D Arınç, doktorlardan bilgi aldım. Size verdikleri bilgileri teyit ettiler. Sağlık durumunda düne göre olumlu gelişmeler olduğunu duydum' dedi. Arınç, 'Dış görünüşüyle bildiğimiz Tatlıses. Gözlerimle gördüm ki nabzıyla, nefes alışıyla güzel gördüm' ifadesini kullandı
rica etmiş kız-*-* zuha-*-s zuha-*-s

nailyetek link=topic=40660.msg361136#msg361136 date=1300295009' Alıntı:
Bi de rica etsede şu mazot 1.5 tl ye inse.. Bu arada bizim city den 1. sıra m.vekil adayı olacakmış..:)
köyünü yeren kendini yerermiş ama böyle beyni sulanmışlara ancak kütahya oy verir demişlerdir. kız-*sw