Hattat Traktörlerinin servisi nasıl? Traktörler çok sorun çıkarır mı?

Arkadaşlar traktör alacağız ve bu gün hattat bayisine gittik. Hattat A90 ' a baktık ve hoşumuza gitti ama markayı tanımıyoruz. Hattat A90 çok sorun çıkartır mı ve servisi sorunlarla ilgileniyor mu? tavsiye eder misiniz?

Ynt: Hattat Traktörlerinin servisi nasıl? Traktörler çok sorun çıkarır mı?

adige976 link=topic=72372.msg838704#msg838704 date=1391272820' Alıntı:
Benim komşumda 65 hp lik var. Çok hoşuma gidiyor. Ufak,pratik,kullanımı kolay. Ama bir yılda 2 defa levyeyi kırdı.

hocam çok arıza çıkartır mı onun hakkında bilginiz var mı ufak tefek sorunlar önemli değil büyük sorunları var mı?

jrkeag3 link=topic=72372.msg838722#msg838722 date=1391273695' Alıntı:
yerlide en ıyı tumosan erkunt hattat dır anlş-*s

hocam bu gün hattat ın bayiisiine gittik ve traktörü çok sevdim önerir misiniz? çok arıza çıkarır mı? servisi nasıl bilginiz var mı?

Sivaslı 750 link=topic=72372.msg838725#msg838725 date=1391273886' Alıntı:
hocam bu gün hattat ın bayiisiine gittik ve traktörü çok sevdim önerir misiniz? çok arıza çıkarır mı? servisi nasıl bilginiz var mı?

servis konusunu bilmiyorum ama bizim burada demre bölgesinde bahçe modelleriyle pek tutulmadı pazara sahip olamadı burada..

kubilay07 link=topic=72372.msg838727#msg838727 date=1391274002' Alıntı:
servis konusunu bilmiyorum ama bizim burada demre bölgesinde bahçe modelleriyle pek tutulmadı pazara sahip olamadı burada..

hocam traktör çok sorun çıkarır mı hakkında bilginiz var mı? biz a90 düşünüyoruz.

Bence güzel traktör. Perkins motor varmış. Uzelin yıllarca kullandığı motor. Servis konusunu bilemicem ama komşum traktörünü 45 km ötedeki diğer ilçedeki servise götürdü 2 defa. Mazot kendisine g..rmiş :). Bence pişman olmazsın. Ha bu arada ben bu hafta Steyr 768 aldım,takasta deutz verdim. Aldığım Case bayisi bana Hattatları takasta bile almadıklarını söyledi,ne kadar doğrudur bilemem,ben onun yalancısıyım.

adige976 link=topic=72372.msg838745#msg838745 date=1391274741' Alıntı:
Bence güzel traktör. Perkins motor varmış. Uzelin yıllarca kullandığı motor. Servis konusunu bilemicem ama komşum traktörünü 45 km ötedeki diğer ilçedeki servise götürdü 2 defa. Mazot kendisine g..rmiş :). Bence pişman olmazsın. Ha bu arada ben bu hafta Steyr 768 aldım,takasta deutz verdim. Aldığım Case bayisi bana Hattatları takasta bile almadıklarını söyledi,ne kadar doğrudur bilemem,ben onun yalancısıyım.

sağ olun hocam soru yaşatır mı hattat?

Valtrayla hattata ayni servis bakıyor. Valtra kullanıyoruz, servisle herhangi bi sorun yaşamadılar. Gerektiğinde eve yağ değiştirmeye bile geldikleri oldu :D valtradan memnunuz. Hattatında bi sorun çıkaracağını sanmıyorum servis açısından

Bumlover link=topic=72372.msg838751#msg838751 date=1391274920' Alıntı:
Valtrayla hattata ayni servis bakıyor. Valtra kullanıyoruz, servisle herhangi bi sorun yaşamadılar. Gerektiğinde eve yağ değiştirmeye bile geldikleri oldu :D valtradan memnunuz. Hattatında bi sorun çıkaracağını sanmıyorum servis açısından

sağ olun hocam traktörün büyük arzalaarı olur mu? hocam traktör kullanmadan kullanmaya fark eder ve bizim kullanmamız iyi zamanında bakımını yaptırırız.

hocam bizim burda kullananlar pek memmun değil hatta hiç memmun değil çok arıza yapıyor 110 hattat var adamlar hersene arıza dan perişanlar tohumu 2 senedir başklarının 285likle ekiyorlar hattat sezonu açıyor maalesef tamamlayamıyor 285 lik le sezon kapanıyor satan bayi arkaşları onun için almışlar dı hattatı eski 398 liği verip almışlardı mumla arıyorlar o motoru traktörü geri vermeye kalktılar artık bayimi firma mı adamı 398 liğin sıfırı çıkacak onla değiştirelim diye durdurdular istersen bana özelden mesaj at traktör sahibinin telefonunu verrim onunla konuş burada hem çifçi hem yem bayisi çok perişanlar arkadaş hatırına çiğ tavuk yemiş gibi bişey olldu ..... duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

walla bizim burda genellikle yeni traktör alan arkadaslar %80 hattat aliyorlar memnunlar
arza veya skINTI veren bir traktör deil ben bu kadar biliyorum

jrkeag3 link=topic=72372.msg838900#msg838900 date=1391285915' Alıntı:
motor tumosan abi :S demı umut71 abi
tümosan özelleştikten sonra bölünme olayı karızmayı çizdirdi ama yakıt olsun çekiş olsun iyi bide tam ismini hatırlamıyorum şanzımanda bir parçada debriyaj la ilgili bir malzemenin çeliği düşük kaliteli olduğu için sorun çıkarıyordu ama tümosanın onları düzeltildiğini duydum.
jrkeag3 link=topic=72372.msg838900#msg838900 date=1391285915' Alıntı:
motor tumosan abi :S demı umut71 abi
hattatın motorunu sorduysan perkins hangisi iyi diye sorarsan tümosan hattatdan daha iyi benim fikrim

2. elde Tümonun avantajlı olduğu kesin.. en kötü Konyada hertürlü tutulur, takas vs.. ha 2. ele bakarak motor almak ne kadar doğru orasını bilemem..