siyak ekran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macitinin yamsını kurdum ama oyun açılmıyo simsiyah bi ekran görüntüsü geliyor ve bekliyor.öncesinde hiç sorun yoktu

Ynt: siyak ekran

sen bana özelden msj atsana çünkü bndede aynı şey oldu ama bnm pcde problem var galiba o yüzden yani senini pcdede problem olabilir en kısa zamanda bana özelden msj atarsan sevinirim

ONCEL link=topic=9318.msg97822#msg97822 date=1227083788' Alıntı:
ıou9[sup][sub][tt]
Kod:
[hr][center][left][move][shadow=red,left][glow=red,2,300][s][color=pink][/color][/s][/glow][/shadow][/move][/left][/center]
[/tt][/sub][/sup]
ONCEL sana ilk uyarımdır.doğru,düzgün anlamlı mesajlar atınız..

hdhd1818 link=topic=9318.msg97715#msg97715 date=1227038654' Alıntı:
macitinin yamsını kurdum ama oyun açılmıyo simsiyah bi ekran görüntüsü geliyor ve bekliyor.öncesinde hiç sorun yoktu
bendede aynısı vardı oyunu açıyodum yükleniyor diyodu ve oyundan atıyodu ama sorunu çözdüm mocıtu datasının data/vehicles/tools klasörünün içindeki lemken gigant 1400 zip ,lemken gigant zip,stoll gxt zip arşivlerini ve en üstteki lemken gigant 1400 lemken gigant stoll gxt dosyalarını sil career vehiclesin içinden bunların koordinatlarınıda kaldır aynı şekilde trailers klasörünün içndeki kaweco saddle zip,kaweco tridem zip arşivlerini ve kaweco saddle ,kaweco tridem dosyalarını sil ve career vehiclesin içinden koordinatlarını kaldır ve ooyuna gir ben böyle yaptım oyuna girdim fakat traktörler, ekipmanlar, römorklar birbirine karışmış durumda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...