hattat holding tanıtım videosu

Ynt: hattat holding tanıtım videosu

hattat çok zor bir işe girişti.her babayiğit bu işe girişemiyor.sıfırdan bir marka yaratıp onu millete kabul ettirmek.taktir etmek gerekiyor.bir x markanın türkiye bayisi olup daha basit işler yapabilirdi.

hatat zaten valtranın disbritörü ve önceleri jd ile anlaşma yapmıştı binlerce jd yi getirip piyasaya sürmeden çürüttü jd yi zarara ugrattı bi şekilde jd dede ayrıldı hattat tarımdan sonra valtrayı getir.. hattat traktör var bizim burada 2 tane a68 4x4 bitane a68 2wd bi şikayet duymadım daha.. ama hatta markası kar odaklı bi şirket buyüzden halkın güvenini kaybetmiş bi marka.. daha önce ürettigi hema veüniversal traktörlerle... traktörleri çok güzel ama ne derece kaliteli onu bilmiyorum.. şanzumanları da baya kullanışlı..

hattatın güven verememe sebebi ünüversal traktörler den dolayı bizim buralar çaka çaka ünüversal traktörle doldu traktörede benzemiyor alanların ocağına incir ağacını dikti ne atabiliyorlar ne satabiliyorlar böyle rezil bir traktör firması dünyanın hiç biryerinde görülmemiştir