Balon Lastıkkle Dar lastık Değişmek isteyen veya satmak isteyen Arkadaş varmı ?

arkadaşlar konuyu deutz bölümünede açtım burayada açtım traktörler hemen hemen aynı. geçenlerde aldığımız Deutz argofarm 410 un lastıklerini balon lastık istedik ikinci bir traktör daha alacamız için ince lastık istemedik şimdi ikinci traktör işini iptal etmek zorunda kaldık bu balon lastıklede pancarda çalişamıyoruz elinde ince lastık olan balon lastıkle değiştirmek isteyen veya satmak isteyen arkadaş varmı. bizdeki lastıkler daha sıfır 150 saat kullanıldı sadece

Ynt: Balon Lastıkkle Dar lastık Değişmek isteyen veya satmak isteyen Arkadaş varmı ?

Pancar için uygun bir lastik takımı alsan daha ii olmaz mı? Zarar edersin bu işten gibime geliyor , bizler bu işin ticaretini yapanlar değiliz çünkü.
NAsıl değişimden sonra memnun musun traktörden?

Ynt: Balon Lastıkkle Dar lastık Değişmek isteyen veya satmak isteyen Arkadaş varmı ?

ufukk link=topic=76604.msg905684#msg905684 date=1405452949' Alıntı:
Pancar için uygun bir lastik takımı alsan daha ii olmaz mı? Zarar edersin bu işten gibime geliyor , bizler bu işin ticaretini yapanlar değiliz çünkü.
NAsıl değişimden sonra memnun musun traktörden?
Evet allaha çok şükür bunda sıkıntı yok herşey dört dörtlük diğeriyle karşılaştırılamaz bile halbuki ikiside aynı traktör nasıl oluyordiğerinde o kadar sıkıntı vardı anlamış değlim.
süne lastıklerine baktım onların fiyatları uygun ama traktör sanki her an devrilecek gibi böyle cok narın gözüküyor normal ince cant lastık takımı alayım dedim oda cok maliyetli oluyor. belki burda dağiştirmek isteyen yada elinde olan satmak isteyen arkadaş vardır diye düşündüm

İnce lastiği sadece pancar araçapasında kullanacaksanız arka jantları sıfır alın lastikleri ise çıkma lastik kullanabilirsiniz hem maliyeti düşük olur hemde işinizi görür. Her yıl sezon başında inceleri takarsınız işiniz bitince de tekrar balon lastikleri takıp kullanırsınız.

barış uzel arkadaşında dedigi gibi jantlarını alın çıkma lastik bulup takıp ince kullanacagınız zaman takarsınız nh mf gibi markalar olsa belki çıkar takas etmek isteyen ama deutz un bu modellerinde ince lastigi olan ve değiştirmek isteyen pek olacagını sanmam olsada denk gelmez bende agrolux 70 vardı ince lastik kalın lastikle değiştirmek istedim ama değiştirecek kimseyi bulamadım :)