daha önce bu video yu ben yayınladım .. şanzuman farkını görmek için...tekrar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: daha önce bu video yu ben yayınladım .. şanzuman farkını görmek için...tekrar

masseysuper90 link=topic=25971.msg214852#msg214852 date=1253036880' Alıntı:
Atilla abi bu kadar süratle ne kdar çalışabilir ki bir traktör...
sana bir konuyu açıklamaya söz vermiştim ...ama zaten o konuyu siz biliyorsunuz ...ilk önce özür ..önemli olan dış hava sıcaklığı güneşte 50 santigirat derecede olursa kaç saat çalışabilir ..onu araştıralım...bilgili arkadaşım....

Ynt: daha önce bu video yu ben yayınladım .. şanzuman farkını görmek için...tekrar

atilla link=topic=25971.msg214855#msg214855 date=1253037254' Alıntı:
sana bir konuyu açıklamaya söz vermiştim ...ama zaten o konuyu siz biliyorsunuz ...ilk önce özür ..önemli olan dış hava sıcaklığı güneşte 50 santigirat derecede olursa kaç saat çalışabilir ..onu araştıralım...bilgili arkadaşım....
şöför yedeklemek yeterli ..saat veremem ...sıcakta ...makinanın durmasına gerek olmayacaktır...tabi mazot takviyesi şart...o kadar kardeşim...

masseysuper90 link=topic=25971.msg214853#msg214853 date=1253036979' Alıntı:
Ama süper bir traktör Ankara tarım fuarında gördüm
süper olduğuna ben karar veremem ...sanırım , 820 vario ile aynı seri ve ataklıkta olduğunu duydum...312 vario nun ...belkide daha seri olabilir ...videoda anlaşılıyor gibi...

bu makina yolda mı gidiyor balya mı bağlıyor ...ilginç...

aynı güçte makinalar arasında bu kadar hız farkı normal mi... bu baş pehlivanların mücadelisiydi...

mevcut bulunan paylaşımları tekrar yapmayınız....KİLİT...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...