hay da youtube engellendi

Ynt: hay da youtube engellendi

Bize ilk öğretilen şeyler ALLAH ve VATAN sevgisiydi.Youtube dur twitter dır bunlar gelişmiş dünyanın güzel ürünleri.Gerçekten güzel videolar ve sohbetleri birlikte paylaştık. AMA , AMA ülke sırlarını ve bütünlüğünü tehdit edecek şeyleri yayımlayacaklarsa afedersiniz hepsinin boynu altında kalsın. noo*-*- noo*-*-

malum videoların izlenmesi engellenmiş biraz önce youtube dan baktım bugün yarın açılır şunuda diyemeden edemiyeceğim devlet sırrı falan yok ortada resmen savaş komploları var işte türbeye füze atalım savaş çıkaralım asker tank top yolluyalım.. daha fazla uzatmak istemiyorum.

ben onların yerinde olsam sadece twitteri ve youtubeyi kapatmazdım
ülkeyide kapatırdım bukadar büyük iddaalar ve yayınlar karşısında utancımdan miletiin yüzüne bakamazdım
birde tabela asardım
TATİLDEYİZ :D

Arkadaşlar internetten 'Hotspot Shield' programını indirip vpn değiştrirerek girebilirsiniz. Yardım isterseniz buraya veya özelden yazabilirsiniz. DNS değiştirmelerde sorun çıkabiliyor çünkü bazen.

<<B.Özyurt>> link=topic=74293.msg873209#msg873209 date=1396114577' Alıntı:
Arkadaşlar internetten 'Hotspot Shield' programını indirip vpn değiştrirerek girebilirsiniz. Yardım isterseniz buraya veya özelden yazabilirsiniz. DNS değiştirmelerde sorun çıkabiliyor çünkü bazen.
aynen en kolayı hotspot . *098*-