BİÇİM'İ HARMANI ŞİMDİDEN ÖZLEMEYE BAŞLADIK...TC56

Ynt: BİÇİM'İ HARMANI ŞİMDİDEN ÖZLEMEYE BAŞLADIK...TC56

Valla bende özledim taze biçilmiş yonca kokusu fiskiyelerin sesi ve balyaların tozu sıcağı fotolar süper paylaşıın için teşekkürler

fotolar süpermiş gerçekten sen bu fotoları burada harcama ayın fotosuna koysan kesinlikle birinci olur özellikle 1. foto tc56 nh en sade en pıratik en güzel makinesi türkiye sartları için

Güzel resimler teşekkürler.Bende çok özledim sıcağın ortasında patoz atmayı biçen biçere bakmayı.Bi an önce gelse hasat zamanı.

acar link=topic=10834.msg110664#msg110664 date=1229440881' Alıntı:
fotolar süpermiş gerçekten sen bu fotoları burada harcama ayın fotosuna koysan kesinlikle birinci olur özellikle 1. foto tc56 nh en sade en pıratik en güzel makinesi türkiye sartları için
HAKLISIN, :)

paylaşım içimn teşekkürler,,,
iç anadolu da biçim nem olmadığından sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyo sanırım,,bizim buralarda buğday hasatında sabah saat 9:00 da başlar akşam saat 22:00 biter,,
birde tablanın üzerindeki arkadaş neye bakıyo,,çok sakıncalı bi durum,,

DoYRaNLı link=topic=10834.msg110726#msg110726 date=1229443383' Alıntı:
iç anadolu da biçim nem olmadığından sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyo sanırım,,bizim buralarda buğday hasatında sabah saat 9:00 da başlar akşam saat 22:00 biter,,
evet çok sakıncalı bi durum adam bi düşerse zor kurtulur bence

DoYRaNLı link=topic=10834.msg110726#msg110726 date=1229443383' Alıntı:
HİÇ BİRŞEYE BAKTIĞI YOK, BİÇTİĞİ YER ÇOK BAYIR, TARLAYI BÖLME İMKANI YOK.MEÇBUREN DİKİNE İŞLİYOR VE DOLAYISIYLA BAZI YERLERDE BİÇER BATİNAJ YAPIYOR. BİÇERE KIYAMADIĞINDAN PATİNAJ ÇEKMESİN DİYE TABLAYA ÇIKARAK AĞIRLIK YAPIYOR BAZI YERLERDE. KENDİSİ AMCAMIN OĞLU 85 KG. NİTEKİMDE FAYDASI OLUYOR. TABLANIN ARKA TARAFINDA AYAK BASMA YERLERİ VAR, ORALARA BASIYOR. TABLANIN DÖNEN KISMI İLE PEK YAKINLIĞI YOK. TEHLİKE YOK YANİ...

Ah ulan ah özlenmezmi bu hasıl tozunu yutan bi daha zaten hayatta kopamaz bu meslekten.Bana trilyonları verseler yinede vazgeçmem hasıl tozundan.O parayla yine biçer alarım yine balya makinası alırım, traktör alırım.Seneye inşallah çabuk gelir ve herkes için bol kazançlı bi yıl olur.

paylaşım için teşekkürler hüseyin abi.1. ve 3. resim çook güzelmiş...
sabaha karşı güneş yeni yeni doğarken hafif bi rüzgar, sap ve toprak kokusu beraberinde...ne kadar zor iş de olsa insan özlüyor. + repp

Gerçekten süper resimler ya çok çok çok beğendim Hüseyin abi.Bide o gece biçercilerin ortamı süper olur ben de çok özledim walla :(.Hüzünlendim şimdi... +rep.

marksman link=topic=10834.msg111382#msg111382 date=1229461838' Alıntı:
Gerçekten süper resimler ya çok çok çok beğendim Hüseyin abi.Bide o gece biçercilerin ortamı süper olur ben de çok özledim walla :(.Hüzünlendim şimdi... +rep.
Hüzünlenme, Allah uzun ömürler versin, daha çok biçim görürüz İnşallah.