MEDION 340 ve ARES 557 ATX GECE HASATTA...!!!

Arkadaşlar bu resimleri bizim ilk buğday tarlasını biçerken çekmiştim. İlk tarlayı gece biçtikti. Resimler ve vidyo biraz kalitesiz olabilir. Çünkü cep telefonumla çektim. Kameramı almamıştım. Zaten bize biçmicektik. Bir müşterimizin arabası yetmedi diye. Babam 3 araba takıp gelmişti. Gelmişken bizim tarlayıda aldıktı.... oksa-* Kusura bakmayın Aresin farlarının hepsini yakmamışım. O kadar fazla far varki. Çizisi, kısası, uzunu ve bide bunların aydınlatma kademeleri karıştırıyorum...Bu resimlerde sadece çizi faları yanıyor... oksa-*

Vidyo.... oksa-*
http://www.dailymotion.com/alipasali/video/x67ynb_claas-medion-340-ares-557-atx-unloa_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: MEDION 340 ve ARES 557 ATX GECE HASATTA...!!!

Yorumlar için sağolun.
@Akgül: Far kalitesinde CLAAS ' ın üstüne tanımam aydınlatma konusunda en çok özeni gösteren CLAAS. Ben Fendtlerin farlarınada baktım. Fendtin farlarıda Hella marka. Hella zaten iş makinesi farlarında bir numara. Ama Fendtler de CLAAS ' ın koyduğu kadar çalışma farı yok. Bizim traktörün önünde 10 tane far var. Biçerdöverde 12 tane önde 3 tane yan ve arkada olmak üzere 15 tane far var. CLAAS ' ın yeni çıkardığı makinelerinde bu sayı daha da fazla..... Sadece TUCANO ' nun önünde 14 tane farı var. XERION ' un arkasında sadece 6 tane far var. Diğer makinalarıda saymama gerek yok. Sen resimlerden sayarsın... Bu farların kimiside XENON bunuda unutmadan ekleyeyim.....

-silivrilimeriç- link=topic=5658.msg59204#msg59204 date=1216844210' Alıntı:
Güzel resimler Erkan Abi....

Akgül fazla uçmuşun fendt ' tekininde markası Hella buda Hella yani ikiside Alman Kalitesi....
walla meriç...ister se herşeyi aynı olsun....nbnda n sora benm içn FENDT......landini massey new holland claas mccormick bunlar motor deil...

akgul link=topic=5658.msg59162#msg59162 date=1216837046' Alıntı:
;D berk ben fendti gördükten sora masseye falan landiniye nh ye claasa motor demm...
en iyi motor insanın kendi sahip olduu motordur bence... çünkü o senindir.. sen şimdi fendt e iyi diyosun ama ona sahipmisin ?.. ancak böle diğer motorları kötüleyerek fendt i översin binmişsinya bi kere üstüne...anlatırsın artık.. noo*-*-