İthal yada fimaks marka helikopter tipi ot totlama tırmığı arıyorum..

26.11.2008
1,400
353
43
İstanbul

anlş-*sarkadaşlar bu yıl ilk defa piyasaya ot ve yulaf biçeceğim çelmak marka tanburlu makinam var papatya denir burda ot toğlama var fakat bu yıl ben piyasaya biçim yapacağım inşallah fimaks var burda kullandım ben ondanmı alsam yada kuhn marka çift rotorlu veya tek rotorlu mu alsam karar veremedim bir tavsiyede bulunursanız elinizde yada bildiğiniz biryerde varsa sıfır ikinci el fark etmez haber verirseniz sevinirim..;€ slamlar hayırlı işler...

Ynt: İthal yada fimaks marka helikopter tipi ot totlama tırmığı arıyorum..

Bizim buralarda genelde tek rotor fimaks kullanıyorlar.Eger kücuk balya makinası için toplanacaksa tek rotor yeter çift rotorluları genelde büyük balya için kullanıyorlar.Yan köyde bir tane pottinger marka çift rotorlu var adam kullanamadı şimdi öyle duruyor.

Ynt: İthal yada fimaks marka helikopter tipi ot totlama tırmığı arıyorum..

fimaks marka tekli 9 kollu helikopterimiz var aldığımızdan beri sadece tırmıkları değiştirdim okadar. 2008 de aldık sanırım ozamandan beride sorun yaşamdık bazıları aldıktan 1-2 sene sonra bozuldu vs dediler fimaks sağlam yapmış. bu makinanın sistemi farklı olduğu için ufak bi şanzuman arızasında makinayı değiştirmek zorunda kalabilirsin.

biz balyacılıkta yapıyoruz ve balyasını yaptığımız herkese helikopteride veriyoruz. o yüzden fimaks a güvenerek kefil olabilirim. alt tekerleri oynar 2 teker al 4 teker olanlar dönerken kaldırmak zorundasın.