Eskişehir NH Show

Bugün, Eskişehir NH bayisinin hazırladığı tanıtım gibi bir pogram vardı. Ramazan(Asarcıklı), Uğur(Kuyucaklı_26) ve ben oraya gittik, işte resimler. Bütün motorlara bindik, sürdük... dan-*-*

6 ' lı Turan yaylı pulluk, T6000 serisinde takılı...

T6000 serisinin göstergeler...

Ramazan ' dan da bir poz...

T7060 serisi + Alpler 7 ' li pulluk...

T6000 serisi + 6 ' lı yaylı pulluk...

TM 120, garibim küçücük kaldı abilerinin yanında...

T6040 show yapıyor...

CS ' nin içi...

Ramazan ve TC 5070...

Meydandan bir görüntü...

T6060...

T7060 deneme sürüşü yapıyor, arkasında 7 ' li Alp ' ler pulluk...

Pulluk dehşet bişey, zaten motora lafımız yok...

Ynt: Eskişehir NH Show

T7060 çok süper gidiyor, duman bile atmıyor o koca pullukta. Burada küçük duruyor pulluk, bir görsen dehşet büyük. Sanırım 16 inç, orasına yetişemedim kesin söylemişlerdir. Birde toprak daha yaş, motorun daha da zorlanacağını umuyordum yani, videolarıda var onları da eklicem inşallah...

PULLUK 16 AYAR HACI YANLIZ PULLUGUN YUKU TEKERDE GIDIYORDU SONRADAN NOLDU AMA MOTORU ZORLADI TA SONUNDA PULLUGUN VIDASINI KOPARDI ...YA ISTE ALPİN PULLUKLARI BOYLE DANDIK SOKACAKSIN TURAN CEENGIZI O ZAMAN GOR SEN...YANLIZ MOTORLAR DEHSETTI ÖZELLKILE KULLANDIGIMIZ SAHANE BISI.... AMA EN UZULDUGUM TM120YI YURUTEMEMIZ...

ASARCIKLI link=topic=136.msg582#msg582 date=1195712614' Alıntı:
PULLUK 16 AYAR HACI YANLIZ PULLUGUN YUKU TEKERDE GIDIYORDU SONRADAN NOLDU AMA MOTORU ZORLADI TA SONUNDA PULLUGUN VIDASINI KOPARDI ...YA ISTE ALPİN PULLUKLARI BOYLE DANDIK SOKACAKSIN TURAN CEENGIZI O ZAMAN GOR SEN...YANLIZ MOTORLAR DEHSETTI ÖZELLKILE KULLANDIGIMIZ SAHANE BISI.... AMA EN UZULDUGUM TM120YI YURUTEMEMIZ...

*098*- Olsun çalıştırdık, hidroliği kadırdık ya oda bi başarı... güçç*-*

ASARCIKLI link=topic=136.msg582#msg582 date=1195712614' Alıntı:
o motora pullukmu dayanır en iyi pulluğu getir onuda koparır
turan pulluklar güzel ama cengizler biraz dandik
biz 8-9 sene önce turan 4lü pulluk aldık tabaklar hiç değişmedi
dayımgilde de cengiz var 2 senede tabakları inceldi yeni tabak aldılar
tabakları dandikten

mustafa cok güzel resimmler sen ve arkadaşlar cok güzel cıkmışınız olsun artık o kadarda yapsın nh yaws koparsın deilmi:) buı arada ramazanı üşüttünüz galiba böle solgun duruyor:) ellerine saglık aga hepinizin arkadaşlar

Yine çok güzel resimler Mustafa zaten böyle bi motorun üstündeysen arkadaki dağılsa bile duymuyosun bu arada 5070 ler güzel olmuş Cs ile Tc56 nın birleşimi ok*0*- ;)