LS PLUS 70 VE 80 LİK HAKKINDA BİLDİKLERİNİZ

Arkadaşlar bu traktörlerden almayı düşünüyorum sizce nasıl kullanan varsa yada yakınında kullananları görenler varsa bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim motor gücü yokuşlarda falan nasıldır acaba. fiyat ve konfor itibariyler çok güzel motorda iveco şanzıman hakkında da bilgisi olan varmı yorumlarınıza şimdiden teşekkürler saygılar :S

Ynt: LS PLUS 70 VE 80 LİK HAKKINDA BİLDİKLERİNİZ

bizim köye 60 70 80 ve iki tane de 90 lık olmak üzere toplam beş tane yakın zamanda girdi. fiyatları gerçekten uygun ,özellikle takasa girildiğinde,çiftçilik zamanı olmadığından dolayı henüz bir işte görme imkanımız olmadı. ilk bakışta fena gibi durmuyorlar.problemleri varsa bir iki yılda çıkar,bilinen tek şey arkasında anadolu gurubu gibi güçlü bir gurubun bulunması. 90 lıklar biraz daha özellikli intercol falan gibi fazladan birkaç özellik var. takip edilmeye değer bekleyip görelim bakalım.

Tanıtımlardan anladığım kadarıyla güzel traktör ler ls ' ler en çok trakya ' da bulunuyor kastamonu ' da servis yedek parça durumu nasıl bunları araştırdın mi:) traktör ne kadar iyi olursa olsun:) servis ve yedek parça durumu en önemli husustan biridir:)yanlışsam düzeltin:) traktörlerin özellikleri falan iyi, güzel,

doğru.. en önemli konu parça ve servis problemi hatta zamanla en azından bir montaj fabrikası ve hatta parçaların yan sanayi üretimi, yoksa parça ve servis problemi olduktan sonra elimizde teknoloji harikası bir fend bile olsa neye yarar ki.

Yani kardeş bu daha önemli ben işimin görüldüğüne bakarım iş zamanında 3_5gün sanayide yatacaksa hiç olmasın benim fikrim bu yine de sen bilirsin :). Saygılar

evet hepinizde haklısınız araştırdım yeni bayilik alındı tanıdık birisi ve yedek parça servisinide kendi si açacakmış . şimdi ise en geç 2 gün de geliryor tüm parçaları dedi. motorunda bi sıkıntı olmayacagını düşünüyorum ama şanzıman gurubu nasıldır hiç bir fikrim yok. birde herkes şimdi tutulmasını bekliyor piyasada bence bazı kişiler taşın altına koymalı elini ))) mesela benim gibi . inşallah hayırlı olur sonumuz bilm-*s

arkadaş sen kararını vermişe benziyorsun tabiki temennimiz hayırlı olması. istersen 90 lığınıda bir düşün zaten aralarında fiyat farkı çok az 5 , 6 bin falan olması lazım. zamanla ben de 1983 yılında 768 steyr i aldığımda sadece köyde değil civarda bile yoktu. 27 yıldır da hala elimde.

tam karar vermedim ama büyük ihtimal alcam 70 veya 80 lik almayı düşünüyorum zaten 285 im var 90 lık çok teferruatlı o biraz korkutuyor ama 70 ve 80 likler bana sade geldi. sade motorlar daha saglam olur diye düşünüyorum

bizim buralarda bu LS lerden çokkk vark kısa bir sürede trakya da iyi satış yaptılar ve hatta şuan ellerinde
90 lık yok 20 yi geçik siparişleri var ellerinde.bununda sebebi ithalatçı firmanın anadolu gurubu olması ve
bayiininde satış politikasından kaynaklanıyor. seninde dediğn gibi 70 ve 80 likler sade bir traktör ve
tavsiye ederim ama LS de karar kıldıysan 80 lik daha iyidir, aralarında sadece motor tork farkı ve lastik
ebatı var gerikalan heryeri ayni, ağır işlerde 80 lik daha az yakar ama ben traktörümü hafif işlerde daha
çok kullanacağım dersen 70 lik.

LS ler güzel traktör. Bana kalırsa teferruattan korkmayacaksın. Çünkü devrimiz teknoloji devri. Ve milletimiz çok korkuyor. Neden böyle oluyor anlamıyorum. :S