acil fimaks tek sıra silaj makinesinin incelik ayarı nerden yapılıyor

Ynt: acil fimaks tek sıra silaj makinesinin incelik ayarı nerden yapılıyor

Makinanin bicaklarini kontrol et 10 tanemi eger bicaklar tamamsa keskin mi bitik mi onu kOntrol et eger hersey uygunsa daha yuksek devirle dusuk vitesle bic benim onereceklerim bunlar cunku bildigim kadariyla incelik kalinlik ayari bicaklarla ilgili bizde 12 bicak var 6 tanesini soker oyle kullaniriz biraz kalin yapar cok ince slaji hayvan gevis getirmedigi icin burda tutmazlar hem lifli oluyo en guzeli biraz kalin olmasidir zaten slajin

ali bende aynı kanaatteyim ama burada millet ne kadar ince yaptın o kadar iş çıkıyor bende 12 bıçak var ama onun bir ayarı olmalı ana bıcağa yakınlaştırıp uzaklaştırmak için teşekkürler yardımın için

Bende ithal marka var bildigim kadariyla fimaksin tum urunleri bendeki makinanin kopyasi o sebebden bi ayari yok diye biliyorum bunu ince yapan bicak ve devirdir bide siyirici bicak var onuda kontrol et ondan olucagini zannetmiyorum ama bi bak istersen bicaklarin arkasinda tirtirli bİcaklar var onlarida sökun bi ise yaramiyor

Makinanın bıçakların olduğu milin arkasında büyükce bir somun var, somunu sık veya gevşelt ikisinden birinde bıçaklar sabit bıçağa yakınlaşır veya uzaklaşır. Yakınlaşınca ince yapar, birde sabit bıçağın ağzını kontrol et, köreldiyse sök ve kaynakla doldurup yeniden açtır veya değiştir.