CASE İH JX SERİSİ ŞİKAYETLERİ SORUNLARI

case jx serisi kullanıcısı arkadaşlar şikayetleriniz neler sorunlarınız neler memnuniyetiniz neler arıza ile karşılaşan arkadaşlar

Ynt: CASE İH JX SERİSİ ŞİKAYETLERİ SORUNLARI

Kardes ben hayrabolunu dogucali koyundenim baskin soyadim tanir herkez buyuk babam.muhtar babam 1. Agza celtik yetistiririz hersene burda abimiz 90 lik aldi hic sorunu yok suan

• Beğen
Tepkiler: megahakan

arkadaş bizde casenin jx 95 modelini kullanıyoruz şu ana kadar hiç bi sorun yaşamadık gayette memnunuz yakıtı olsun çekisi olsun gayet iyi birtek kabin konforu biraz iyi değil oda tla ya alıştığımızdan dolayı olsa gerek:D sen niye böyle bir konu açma gereği duydunki case mi kullanıyorsun sana bi arızamı çıkardı...

jx 70 kullanıyoruz.. traktör güzel ama öndeki ağırlıklar az geliyor ön teker tutunmakta zorlanıyor..

jx 70 serisini alalı 3 ay oldu benım rahatsızlığım fazla dumanlaması arkasına römork taktığımız zaman çok dumanlıyo jx70 kullanıcı arkadaşlar varmı bu bendeki sorun sizlerdede bırde sorum olacak jx 70lik serisine 5li11 nolu pulluk takabılırmıyız elimde 4lü 11 li pulluk var toprak sürümü burda pancar ektiğimizden dolayı bıraz derın sürüm yaparız

Case jx 75 var bende depoyu doldurmak büyük sorun yedek depoya mazot çok zor geçiyoryarım saat onunla uğraşıyoruz normal dolduruyorsun on dakika sonra çeyrek depoya düşüyor bunun bir kolayı yokmu ?

• Beğen
Tepkiler: yasinorhan10

mhtr link=topic=39594.msg642469#msg642469 date=1351444659' Alıntı:
Case jx 75 var bende depoyu doldurmak büyük sorun yedek depoya mazot çok zor geçiyoryarım saat onunla uğraşıyoruz normal dolduruyorsun on dakika sonra çeyrek depoya düşüyor bunun bir kolayı yokmu ?
Bendede var aynı traktörden bizim pompacı işin erbabı olmuş doldur diyince 90 litreden de fazla aldırıyo adam :) işin şakası böyle bir sıkıntım yok ama traktör sanki haddinden ağır gibi geliyor yani adam jx 110 lukla aynı ağırlıkları jx 75 e de takmış söküp deneyen oldumu merak ettim hatta 1 er tane söktürcem 1 er tane yanlardan 2 tanede önden ağırlık dengeli olur diye tahmin ediyorum

Bendede var aynı traktörden bizim pompacı işin erbabı olmuş doldur diyince 90 litreden de fazla aldırıyo adam işin şakası böyle bir sıkıntım yok ama traktör sanki haddinden ağır gibi geliyor yani adam jx 110 lukla aynı ağırlıkları jx 75 e de takmış söküp deneyen oldumu merak ettim hatta 1 er tane söktürcem 1 er tane yanlardan 2 tanede önden ağırlık dengeli olur diye tahmin ediyorum

ben arkalardan 2 şer tane önden 4 tane söktüm yani arkada birer tane kaldı önde 2 tane kaldı motor çok rahatladı gerçekten çok ağır ağırlıkları sökmeden depoyu doldurdum kantara çıktım 4380 kg geldi eve geldim hemen ağırlıkları indirdim yolda yakıtta düştü zaten kullanma kitabında yazıyor gerekmedikçe ek ağırlık takmayın diye

mhtr link=topic=39594.msg665128#msg665128 date=1355487398' Alıntı:
muhtar koltuğu yeni mi kaplattın
ya bunların koltuklarında tasarım hatası var insanı tam kucaklamıyor hep öne doğru kayıyorsun hiç rahat değil
oturduğun taban kısmı önden arkaya doğru eğimli olması lazım avrupa koltuklarda öyle bunlar tam tersi hep kayıyorsun öne doğru

marmara591 link=topic=39594.msg665526#msg665526 date=1355525806' Alıntı:
muhtar koltuğu yeni mi kaplattın
ya bunların koltuklarında tasarım hatası var insanı tam kucaklamıyor hep öne doğru kayıyorsun hiç rahat değil
oturduğun taban kısmı önden arkaya doğru eğimli olması lazım avrupa koltuklarda öyle bunlar tam tersi hep kayıyorsun öne doğru
Kplama değil normal araba koltuk kılıfını kendim geçirdim çok basit kotuğu söküp dışarı aldığında çok kolay bi şekilde oluyor
koltuğun öne eğik oluşu benide rahatsız ediyor onada bir çare arıyorum koltuğu kabine bağlayan dört civata var öndeki civatalarla koltuğun arasına bir şeyler koysak (civata somunu gibi) nasıl olur acaba?

http://f1212.hizliresim.com/14/n/h38n7.jpg

mhtr link=topic=39594.msg669151#msg669151 date=1356039802' Alıntı:
Kplama değil normal araba koltuk kılıfını kendim geçirdim çok basit kotuğu söküp dışarı aldığında çok kolay bi şekilde oluyor
koltuğun öne eğik oluşu benide rahatsız ediyor onada bir çare arıyorum koltuğu kabine bağlayan dört civata var öndeki civatalarla koltuğun arasına bir şeyler koysak (civata somunu gibi) nasıl olur acaba?

http://f1212.hizliresim.com/14/n/h38n7.jpg
bilmiyorum abi koltuğa bir türlü ayar çekemedim

jx 70 serisini alalı 3 ay oldu benım rahatsızlığım fazla dumanlaması arkasına römork taktığımız zaman çok dumanlıyo jx70 kullanıcı arkadaşlar varmı bu bendeki sorun sizlerdede bırde sorum olacak jx 70lik serisine 5li11 nolu pulluk takabılırmıyız elimde 4lü 11 li pulluk var toprak sürümü burda pancar ektiğimizden dolayı bıraz derın sürüm yaparız

6 lı denemelisin çekmem demez