BALYA MAKİNASI ALMAK İSTİYORUM 15 BİN arası ne alabilirim

Ynt: BALYA MAKİNASI ALMAK İSTİYORUM 15 BİN arası ne alabilirim

ben bayadır varım bu sitede am fazla girmiyordum 3 yıl geçti kaça alabilirim piyasadan haberi olan varmı
fiyatlar sezon yaklaştığı için yükseldi o paraya 96 97 gali 98 99 paksan bulabilirsen n mutlu ayrıca bulduğun makinadan n kadar verim alablirsin oda muamma

bu işe yeni başlamayı düşünüyosan vede piyasaya çalışacaksan hiç girme derim..bu işler dertli işler adamın ömrünü kısaltır birde alacağın makina ikinci el kanser olursun mazallah

dursunkitir link=topic=54246.msg572417#msg572417 date=1333189773' Alıntı:
vala ne demizi şaşırdık ne ypasak olmuyor çifçilikten sıyrılmak lazı m aslında
karar senin biz bu işi yıllardır bırakamıyoz her sezon başında hevesle başlıyoz sezon ortasında çöküyoz sezon biterken birdahamı asla diyoz sonra gene aynı bulaştımı bırakmak zor oluyo benim tavsiyem hiç bulaşma gerçekten zor bi iş

inegöllü link=topic=54246.msg572427#msg572427 date=1333190637' Alıntı:
karar senin biz bu işi yıllardır bırakamıyoz her sezon başında hevesle başlıyoz sezon ortasında çöküyoz sezon biterken birdahamı asla diyoz sonra gene aynı bulaştımı bırakmak zor oluyo benim tavsiyem hiç bulaşma gerçekten zor bi iş
Bu yaz buğdaylar güzel olunca tarladaki sapta çoktu.. Kimse kafaya takmadı o saplar öylece kaldı tarlada..Yazın 1 lira olan balya şimdi 4 lira sivasta.. Babama dedim yazın bi tane balya makinası kiralayalım yavaş yavaş yaparım dedim. İstif eder satarız dedim.. Yok dedi.. Eğer öyle yapsaydık şimdi parayı kucaklamıştım..

Dqn link=topic=54246.msg572430#msg572430 date=1333191306' Alıntı:
Bu yaz buğdaylar güzel olunca tarladaki sapta çoktu.. Kimse kafaya takmadı o saplar öylece kaldı tarlada..Yazın 1 lira olan balya şimdi 4 lira sivasta.. Babama dedim yazın bi tane balya makinası kiralayalım yavaş yavaş yaparım dedim. İstif eder satarız dedim.. Yok dedi.. Eğer öyle yapsaydık şimdi parayı kucaklamıştım..
:)

bizim burda balyasını 1.5 liraya yapıyolsr dgn sizin orda ucuz sanırrım harmanda 5-6 lşraydı saman burda simdi 5 lira falan ;) bu sene mahsulunu bekleten xarar etti burdq

Ali SARAÇ link=topic=54246.msg572437#msg572437 date=1333192346' Alıntı:
bizim burda balyasını 1.5 liraya yapıyolsr dgn sizin orda ucuz sanırrım harmanda 5-6 lşraydı saman burda simdi 5 lira falan ;) bu sene mahsulunu bekleten xarar etti burdq
SİVASTA BAZEN 750 KURUŞA BİLE YAPIYORLAR SATIMI İSE BALYA BAŞI 2 TL 3 TL ARASI SİMDİBİLE 3 TL