ERKUNT SERVET80 YAKIT TESTİ (ANAYURT KÖYÜ)

24.11.2009
11,105
765
Ankara

03,05,2011 ARKADAŞLAR BUGÜN KÖYDE BİZİM MOTORU TEST ETTİLER BAYİMİZ MEŞHUR OPERATÖR HÜSEYİN ABİYİ GETİRDİ DEPOYA GİDEN BAĞLANTILARI SÖKÜP BİR DERCELİ BİDONA HORTUMLARI SALLADIK BİDONA 2200GR MAZOT KOYDUK SONRADA KABATASLAK TARLAYI HESAPLADIK ORTALAMA 1,5 LİTRE YAKTI...KULLANICI OLARAK HİDROLİK KOLLARININ AYARINI TAM BİLMİYORMUŞTUK ONLARI ÖĞRENDİK BUYRUN VİDEOSU OKARGAŞADA BİDE VİDEO ÇEKTİM :D DİĞER VİDEODADA HÜSEYİN ABİDEN BİKAÇ UYGULAMALI ANLATIM :D UFAK TEFEK PATIRTIGÜRÜLTÜ VARDI AMA OKADARDA OLUR DİYELİM SAĞLIK OLSUN :)
ANAYURT KÖYÜ.
opertör Hüseyin YAŞAR

Ynt: ERKUNT SERVET80 YAKIT TESTİ (ANAYURT KÖYÜ)

Paylaşım için teşekkürler Volkan.. Vites işini baban baya bi zor anladı..:D
Bu arada koca servet resmen kuşa dönmüş beyaw..:) Kısmet gibi duruyo valla.
Yastıklamalarıda 105 in hesaba yazıver artık..:D

şöförün ismi HUSEYİN SOYGUDER ... soy ismini yanlış yazmıssın.. bana da huseyin bey tarif etmişti hidrolik ayarını..

Güzel paylaşım Volkan. Erkunt 1.5 Lt yaktıysa normal gözüküyor. Tarlada pek normal şartlarda da değil. Konuşmaları ayrıntılı dinleyemedim. Malum saat geç oldu. Seside sonuna kadar açmak lâzım. Artık sabahleyin yüksek sesle tekrar izleyecem. Yalnız mavi tulumlu dayı niye o kadar celallendi çözemedim. Sanki traktörün sahibi o...:D Bu arada bu Erkunt ' ları randımanlı kullanmak için illa bir hidrolik ayarını düzgün öğrenmek gerek galiba...:D Nedense yeni Erkunt kullanıcıları illa bir vites veya hidrolik konusunda bocalama yaşıyor. Sanırsam vites sayısının fazlalığından kaynaklanıyor. Çiftçimiz 12 vitese alışık olduğuna 16 ' ya geçince biraz karışıyor işler...:D

paylaşım için tşkler motor kalın lastik olsa ve lastik arasını kapatmasanız biraz daha çekiş güçlenirdi bence ve servetin o kadar yakması normal herhalde birde tarlayı mazot olçumu yaparken kaçıncı viteslerde kullandı ve kaç gaz ile surum yaptı? biz hızlı surup zorluyoruz sanırım biraz daha motoru

Volkan mavili kim yahu :D adam laftan anlamıyo :D Kılıçdaroğlunu geçi muhalefette :Dİyi sizde öğprenmiş oldunuz inceliklerini bea :D

doganbey1 link=topic=42978.msg393976#msg393976 date=1304508883' Alıntı:
Volkan mavili kim yahu :D adam laftan anlamıyo :D Kılıçdaroğlunu geçi muhalefette :Dİyi sizde öğprenmiş oldunuz inceliklerini bea :D
hakketen şu mavili adam kim yaw getirelim motor deneyelim diyo adam getir deneyelim deseydinizya yan tarlada falan arasındaki fark belli olurdu )))