DESTEKLEMEYE YAZILACAK ARKDAŞLAR VARMI?

Ben 2011 de agrotek 1600 lt ters turboya yazılmıştım destekleme çıktı aldım her sene yazılıyorum bu senede yazlıcam.yazılacak arkadaşlar varmı ben turbo ilaçlama yada .dal parçalamaya yazılmayı düşünürüyorum..yorumlarınızı esirgemeyin....birde bu sene seçim yaklaşıyor diye çıkma ihtimalıde yüksek olabilirmiş :S..sizler ne düşünüyorsunuz saygılar....

Ynt: DESTEKLEMEYE YAZILACAK ARKDAŞLAR VARMI?

umutmalkoc link=topic=66669.msg756340#msg756340 date=1372925186' Alıntı:
daha önce yararlandınızmı ufuk abi.yararlanmadıysan bu sene şansın yüksek
Henüz yararlanma şansımız olmadı.
Etrafımızda , ilaçlama makinası , slaj makinası , gübre serpme makinası alanlar oldu , lakin başvuruya göre cılız kaldı , karşılama oranı. İnşallah bu sene daha fazla insan faydalanır.
Birkaç ihtiyaç var , onlardan birine başvuracağız.

ufukk link=topic=66669.msg756338#msg756338 date=1372925028' Alıntı:
Bu sene yine şansımızı deneyeceğiz , pek umudum yok :)
abi vallaha bizim köyde bu sene ilk defa başvuracaklar çok herhalde benim bildiğim 10-15 kşşi var ve daha önce hiç başvuramış her şeye rağmen şansımızı deniyecez...saygılar.siz neye başvrmayı düşünüyorsunuz.

bende kısmet olursa bu yıl ilk defa ilaçlama makinesine yazılacağım.bizimki şu hortumlu olup tabanca ile ilaç atılanlardan olacak.inşallah çıkar.çok ihtiyacım var.aslında elimde 1 tonluk var ama sürekli ilaç yapmak insanı her açıdan yoruyor.hem zaman hayıbı hemde tam işe konsantre oluyosun hemen ilaç bitiyor.ben 2 tonluğa yazılacağım.

hiç denememiştik dün rototiller başvurumuzu dün tamamladık 5-6 sıra numarası bize ait ilk günlerde bu kadar kişi kayıt olmuş
seçimden dolayı degil ama tarımsal destegin artacagı yönünde duyumlar var buda ihtimali yükseltiyor

baba540 link=topic=66669.msg756354#msg756354 date=1372929692' Alıntı:
bende kısmet olursa bu yıl ilk defa ilaçlama makinesine yazılacağım.bizimki şu hortumlu olup tabanca ile ilaç atılanlardan olacak.inşallah çıkar.çok ihtiyacım var.aslında elimde 1 tonluk var ama sürekli ilaç yapmak insanı her açıdan yoruyor.hem zaman hayıbı hemde tam işe konsantre oluyosun hemen ilaç bitiyor.ben 2 tonluğa yazılacağım.
osman abi sana daha önce çıktımı yani daha önce yazılıpda destekleme çıktımı.

Daha önce 2 kere yararlanmış olanların BAŞVURU hakkı yok! 1 kere yararlanmış olanlardan da 20 puan kırılıyor, yani şansı çok düşük...

Organik tarım-İTU (iyi tarım uygulamaları) ve genç çiftçi kapsamındakilere de 3 puan avantaj sağlanmış bu yıl.

eyup reis33 link=topic=66669.msg756364#msg756364 date=1372933055' Alıntı:
osman abi sana daha önce çıktımı yani daha önce yazılıpda destekleme çıktımı.
yok eyübüm daha önce ot makinesine yani motorlu tırpan a yazılmıştım oda çıkmadı.ilaçlama makinesine ilk kez yazılacam kısmet olursa...

baba540 link=topic=66669.msg756393#msg756393 date=1372942904' Alıntı:
yok eyübüm daha önce ot makinesine yani motorlu tırpan a yazılmıştım oda çıkmadı.ilaçlama makinesine ilk kez yazılacam kısmet olursa...
iyiki çıkmamış abi yukarda arkdaşın yorumuna göre bir kere çıkmış olanların 2.ciye şansı düşükmüş inşallah çıkar bu sefer..... 5050 arkasına iyi yakışır 2tonluk holder. :) :)