Çinli traktör üreticisi Foton son 2654 TN sundu

nieuwsimg_641_600_scl.jpg

Ynt: Çinli traktör üreticisi Foton son 2654 TN sundu

paylaşım için teşekkürler....x5 in bile kopyasını yapıp sadece adını değiştiren çinliler bu sektörede el atmış helal olsun...millet bi ara uyandı ufak tefek çin malı şerler alırken made in chına yazanları almamaya şimdi made in prc yazıyolar...[size=12pt][/size]

tasarımı supermiş... dogrusu başak ve tumosan bunlar kadar olamıyor ya ona yanıyorum.. erkunt yine modern kalmaya calışıyor..

Ynt: Traktör üreticisi Foton son 2654 TN sundu

arkadaşlar bırakın allah aşkına çinmiş japonmuş hintmiş. bu traktördeki özellikleri ben piyasada bulunan hiç bir traktörde göremiyorum. benim traktörüm az yakan diyenler bile pompasının ne olduğunu bilmiyor. bu traktör yakmayı bırak kokluyu resmen sıralı sistem dünyanın en iyi bosh marka pompası var adamlar öyle bi ayarlamışlarki perkins motor la pomba öyle bi uyum sağlamışki mozotu kokluyo resmen. çin diyenler piyasada kaç tane yerli traktör var. new hollanda yerli diyosunuz 86 ya kadar fiat 2004 e kadar 54 c vardı parçalar ithal edilip ankarada montajlanan bir traktör oldu. at gözlüğünü takmışız sadece önümüzdeki bu tutuldu bu traktör var bu iyi komşumda şu var bende niye yok 5 yıl öncesine kadar erkunt varmıydı ki arkadaşlar. eminim erkunt gibi yeni çıkmış bir traktör olmasına rağman erkunttan bile daha özellikli bir traktör. önümüzde onu görüyoruz at gözlüğünü çıkaralım artık da çevremize bakalım hangisi cüzi hangisi özellikli ve tabi her gün mazota zam gelmesi sebebiyle hangisi az mozot yakıyor ben ona bakarım yerli traktörü üretenlerde insan ürünü yabancı traktörlerde insan ürünü. size çinle ilgili bi bilgi vereyim; çin de yılda her vatandaş 2 kez dünyayı gezip her gittiği yerden binlerce fotoğraf getirmek zorunda. bunu yapmalarının sebebide bütün fotoğraflara bakıp eksikleri üretip piyasaya sunma fırsatlarını ilk kendilerinin yakalama sahibi olmakmış ve ekonomisi en gelişmiş ülki var karşımızda. yani demek istediğim demekki türkiyedeki traktörlerde büyük eksiklikler varki piyasaya sürdüler traktörü. edindiğim bilgilere görede sadece belirli kısımları çinliler kendileri üretip diğer parçaları piyasadaki traktörlerin kullandıkları aynı ülkelerden ihraç ediyorlarmış. artık bilinçlenelim arkadaşlar 2 ay sonra tarlada kalacak hahaha hihihi hohoh diye gülenler var bunu diyenlerin kendileri bile çin ürünü kullanan vardır. telefon vs. gibi. adamlar 2 yıl niye garanti veriyor o zaman böyle olacak olsa derki. alıyorsan al kardeşim 2 ay sonrasına garantimiz yok der.herkese iyi günler!

Biraz önce bir Mf bayisini üretim devam ediyor mu diye meraktan aradım.Cevap veren bir kişi ' ben bilmiyorum misafirim, bir sürü foton traktör geldi onları indirmeye gittiler ' dedi. ' O Çin traktörü değil mi ' diye sorunca ' evet ama Gebzede toplanıyor cevabını verdi.. Ben daha canlısını görmedim .Foton gören var mı?