Yardim. Arkadaslar. Acil aksaray bolgesinde derin kuyu temizleme isi yapan kisi veya telefon numaras

Yardim. Arkadaslar. Acil aksaray bolgesinde derin kuyu temizleme isi yapan kisi veya telefon numaras

Yardim. Arkadaslar. Acil aksaray bolgesinde derin kuyu temizleme isi yapan kisi veya telefon numarasi ariyorm yardim.

Ynt: Yardim. Arkadaslar. Acil aksaray bolgesinde derin kuyu temizleme isi yapan kisi veya telefon nu

Geçen yıl Urfalı bir temizleme sondajı vardı abingil bilir kürşat ben bilmiyorum adamların telefonunu.

Ynt: Yardim. Arkadaslar. Acil aksaray bolgesinde derin kuyu temizleme isi yapan kisi veya telefon nu

hacimmet link=topic=76875.msg908416#msg908416 date=1406803806' Alıntı:
Geçen yıl Urfalı bir temizleme sondajı vardı abingil bilir kürşat ben bilmiyorum adamların telefonunu.
Abi o satmis makinayi. Baska buldum bugun sagolasin sabah temizleyecek

eeemreee link=topic=76875.msg908523#msg908523 date=1406844500' Alıntı:
sorun nedir tam olarak
Sorun kuyu zamanla tabandan dolma yapiyo. Cakil v.b. ile. Ve zamanla su seviyesi dusunce boru ekleme geregi duyuluyor. Bizde ekleyemedik inmedi dalgic. Soktuk temizleticez kuyu dibini kardesm.

inşallah tabandandır kılıf yırtıldıysa yenisini yapmak gerekicek masraf yine .boru kaçlıktı? kuyu kaç yıllıktı bu arada.

eeemreee link=topic=76875.msg908533#msg908533 date=1406853998' Alıntı:
inşallah tabandandır kılıf yırtıldıysa yenisini yapmak gerekicek masraf yine .boru kaçlıktı? kuyu kaç yıllıktı bu arada.
Kuyu saglam bi 30 yillik vardir. 50 metre olarak kazilmis kanimca. Ama su an 30 metreden sonrasi dolu ve su yuzde 30 kaldi. Bi 20 metre daha temizlettirip 2 boru (3er metre) daha gonderecegiz ins.

eeemreee link=topic=76875.msg908538#msg908538 date=1406854614' Alıntı:
temiz işlemi nasıl oluyor sizin orada matkapla mı iniyorlar içine kuyuynun yoksa kompresörler hava basarak mı ?
Hayir. Halatin ucuna bagli cok agir bi demir var. 2 ton var herhalde. Ve vurarak temizliyor. Ayrintili izlemedim ama yarin atarim videosunu ve resimlerini 😉