G.E.S.T.A.Y+B uyguladım masseyye

Ynt: G.E.S.T.A.Y+B uyguladım masseyye

biraz açıklama yapsaydın ii olcaktı :S ;)
ama bende ki merakla hemen biraz araştırdım ve değişik bişiler buldum aslında cila gibi bişey yapmış ama ;)

''Alıntı'':
Arkadaşlar bu gün büyük bi hevesle atladım motora dooru sabuncubeli virajlara,oradanda Manisa ya köyee. Ooof yol hava süper. Bununla beraber çook uzun süredir aldığım benzin kokusunu tam yatınca net olarak gene aldım. Köye gelince GESTAY+B yaptım ve benzin filtresinin diş kapılarak kapatıldığını , gaz verince foşur foşur benzin attığını gördüm. Ustaaaaaaaaaaaa,usta. Delirtti beni.

Daha önce 340km geçen menzilim 300km ye düşmüştü. Gene vites demiri de yuvasından çıkmak üzereydi. Zar zor hallettim,İzmir e döndüm. Askerliğini yapanlar bilir:

g: gözle kontrol
e: elle kontrol
s: sıkıştır
t: temizle,
a: ayarla
y: yağla
+
b: bütünle...

Bu kadar basit. Arada bu işlemleri yapmak ciddi olarak bizi sorunlardan uzak tutacaktır.
Kazasız belasız.
(Not: Köyün köftesi çook meşhurdur.)

evet askerliğini şoför olarak yapanlar iyi bilir hele benim gibi tank şoförü olanlar çok iyi bilir...15 ay boyunca başka işimiz yoktu..

güzel motor güle güle kullan.arkadaşlar neden 2 tekerli römork 4tekere kıyasla traktörü çok sarsıyo lastikler iyi havasıda iyi yüklü veya yüksüz 2 tekerli römork çok sarsıyor sebebi nedir?

sc link=topic=32469.msg278846#msg278846 date=1275744613' Alıntı:
güzel motor güle güle kullan.arkadaşlar neden 2 tekerli römork 4tekere kıyasla traktörü çok sarsıyo lastikler iyi havasıda iyi yüklü veya yüksüz 2 tekerli römork çok sarsıyor sebebi nedir?
yooo hiçte sarsmıyor sen kancaya takmıyormusun kancaya tak o zaman sarsmaz valla ben ii bilirim neden hep 2 teker romork kulladım hiçte sarsılsıgını görmedim sadece yükte arka teker hopluyor okadar başka bir seyin buara alihan güzel kareler benden sana ön tekerlere ve ar tekere lassa marka lstil sunuda deyim lassa hoplatır kfayı güzü yarar ben vzla vurmadım ama vurdurdumm +rep

ereglili42 link=topic=32469.msg283314#msg283314 date=1278017459' Alıntı:
kendim yaptım kardes
ii olmuss hıç degilse ustaya para vermedın bende bugun olmassa sayıye gidecem ış var bikaç eksigi var onlaı halledeyım arka taraftan gıcır gıcır ses gelio ona bi baktıram bı seyı olabilir dimi mf= :) ;) ))) güçç*-* alk-*s *098*-