Yeni Azim Ziraat AC Serisi Anız Kültivatörü

Ynt: Yeni Azim Ziraat AC Serisi Anız Kültivatörü

abi azime niyet var galiba.azim gerçekten ilgili bi firma.şikayet ve istekleri değerlendiriyor.
yetkililerden eşref bey var tüm isteklerini kırmadan yapabilir.

Cihan_özece link=topic=63903.msg719895#msg719895 date=1363513336' Alıntı:
abi azime niyet var galiba.azim gerçekten ilgili bi firma.şikayet ve istekleri değerlendiriyor.

Cihan Azim ' e we yerli firmalarımızın işini iyi yapan, arkasında duranlara her zaman ilgimiz olur, cümlemizin...

Memlekete gidince uğrayacağım bi SÖKE firmalarının kapılarını aşındıracağım...Neler yapıyorlar diye...

Konya ' yı biliyorum....Birde memleket firmalarını görelim....

Hermiyas link=topic=63903.msg719898#msg719898 date=1363513504' Alıntı:
Cihan Azim ' e we yerli firmalarımızın işini iyi yapan, arkasında duranlara her zaman ilgimiz olur, cümlemizin...

Memlekete gidince uğrayacağım bi SÖKE firmalarının kapılarını aşındıracağım...Neler yapıyorlar diye...

Konya ' yı biliyorum....Birde memleket firmalarını görelim....
söke,aydın firmaları gerçekten kendini iyi geliştiriyor abi.tavsiye ederim.

güzel makina ama anızı böyle kuruda işlemek dogru deil die düşünüyorum john dere nen sürüm yaptıgı gibi biraz tav olcak tarlada güzel paylaşım eline sağlık

Azim çok beğendiğim vizyonu geniş bir firma. trakya bölgesine disk tilleri sokan firmadır. gayet kaliteli ürünleri var. disk tilleri edindim, sıra bu anız kültüvatöründe. ancak bir süre daha beklemek durumundayım. sabit pim kesen ayaklı 3 mt iş genişliği fiyatı 13 bin lira civarı.

GÜRKAN link=topic=63903.msg719913#msg719913 date=1363515270' Alıntı:
Azim çok beğendiğim vizyonu geniş bir firma. trakya bölgesine disk tilleri sokan firmadır. gayet kaliteli ürünleri var. disk tilleri edindim, sıra bu anız kültüvatöründe. ancak bir süre daha beklemek durumundayım. sabit pim kesen ayaklı 3 mt iş genişliği fiyatı 13 bin lira civarı.

Dikkatimi çektiği için belirtiyorum Gürkan bey, hem yaylı hemde pim kesenli yok galiba olsa daha iyi olmazmıydı acep....

Cihan_özece link=topic=63903.msg719895#msg719895 date=1363513336' Alıntı:
Cihan buna maalesef katılmıyorum. Havalı mibzer aldım bundan 4-5 yıl önce ilgilenmedikleri gibi bir sürü de sinir bozucu şeyler... Bana mibzer sattıklarına pişman olmuş beyefendiler. Paralarını peşin ödedim, memnun kalmayınca gelin geri alın bu mibzeri ben istemiyorum dedim onuda kabul etmediler. Kızdığımdan mecburen 2 yıl kullanıp zorla yok parasına takasa verdim azim mibzeri gaspardoyu aldığım adama. Hakkımı da helal etmiyorum onlara. Orada sadece ismi süleyman olması lazım baş ustaları var o iyidir kalanı ile muhatap bile olmaya gerek yok..

Hermiyas link=topic=63903.msg719940#msg719940 date=1363517827' Alıntı:
Dikkatimi çektiği için belirtiyorum Gürkan bey, hem yaylı hemde pim kesenli yok galiba olsa daha iyi olmazmıydı acep....
ben yok diye biliyorum. yaylı olanlar hem ağırlık hem de fiyat olarak epey fazla, taşlı yerler için sanırım. pim kesenler daha hafif ve daha ucuz. yaylı olanlar 30-35 cm engelin üstünden atlayabiliyor. belki de bu nedenle fazladan güvenlik pimi koymadılar heralde.

Aydın pulluk, Alpler pulluk, İlgi tarım, ege sebat& çekiçkesen, azim hakikaten iyi firmalar.
İlgi ' nin Aysanları , Çekiçkesen ' in 600 litrelik gübre serpme makinası ve diskarosu , Azim ' in disk tilleri var , hep bunları seçerek , diğer seçenekleri göz önünde bulundurarak aldık.
İzmir tarafındaki markalar hep ulusal marka olmuş firmalar , Hayrabolu daki firmalar daha yeni yeni ulusal firma olmaya çalışıyorlar.