Yeni aldığımız nimet 70

Merhaba arkadaşlar traktörü alalı 2-3 ay oluyor 3105 vardı mal paylaşımı vb. sebeplerden dolayı sattık kendimiz aldık biraz yetmiyor ama artık napalım 240 la beraber kullanıcaz :)

j41x6.jpg

ßaşak Ve Erkunt
j41yf.jpg

j4206.jpg

Buda benim yeğen oap*-s
j421n.jpg

Abim ve bizim nimetin 400 saat bakımı
j422t.jpg

j425b.jpg

j426m.jpg

j4280.jpg

İyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum.İyi Geceler.

Ynt: Yeni aldığımız nimet 70

hayırlı olsun makinanız işinizi gordukten sonra ha 3105 ha erkunt 70 fark etmez size bişey sorucam sizinki zf şanzuman dier çift çeker e serisi corraro şanzuman hangisinin şanzumanı daha iyi ikisinide kullanıyorsunuzdur sanırım?

Teşekkürler arkadaşlar allah razı olsun. Doğru söylüyorsunuz insanın kendi malı gibisi yok
cazgin0020 link=topic=61846.msg688633#msg688633 date=1358668245' Alıntı:
hayırlı olsun makinanız işinizi gordukten sonra ha 3105 ha erkunt 70 fark etmez size bişey sorucam sizinki zf şanzuman dier çift çeker e serisi corraro şanzuman hangisinin şanzumanı daha iyi ikisinide kullanıyorsunuzdur sanırım?
Kardeş o resimdeki 70s bizim diğer 70e ordaki bi traktördü orda bindim güzele benziyordu seriydi,hatta servisin yanındaki bayi bize traktör satmaya çalıştığında levyeli satmaya çalıştı o levyelinin daha iyi olduğunun kanaatindeydi ama ben zf yi beğeniyorum o fotoğraftaki başağında sahibi arkadaşımdır oda 16+8 zf Gayet memnunuz zf den.

hasanerbakan42 link=topic=61846.msg688681#msg688681 date=1358674551' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar allah razı olsun. Doğru söylüyorsunuz insanın kendi malı gibisi yok Kardeş o resimdeki 70s bizim diğer 70e ordaki bi traktördü orda bindim güzele benziyordu seriydi,hatta servisin yanındaki bayi bize traktör satmaya çalıştığında levyeli satmaya çalıştı o levyelinin daha iyi olduğunun kanaatindeydi ama ben zf yi beğeniyorum o fotoğraftaki başağında sahibi arkadaşımdır oda 16+8 zf Gayet memnunuz zf den.
bizim burdada denediler bi ara e serisi zf den çok çekti ranpada olsun pullukta olsun 4 lü 12 inç pulluk taktılar tek çeker 2 erkunta e serisi hem derin geçirip hem daha çok çekti ve fiyatıda daha aşşagıda zf ye gore biz çok şaşırdıkta :)

sinan kardeş gel elbet deneyelim ama niye hep veli ye satıyorsun bilmiyorum ömer ayvaz var develiler var :)

yoldaki yakıtını hiç ölçmedim ama tarlada dekarda 1.lt felan yaktı kurakta mısır yerinde 4lü 10lu pulluğu affetmedi anızda 4lü 8liyle zorladı :) galiba kuraktandır.Zaten pancar yerindeki performansı ne kadar güçlü olduğunu gösterdi :)