277 gold harfiyatta

Ynt: 277 gold harfiyatta

kuyruk mili daha iyi oluyor burada samelerdede öyle direkt grank miline daha fazla zorlar kepçe için daha kullanışlı bi traktöre taksaydınız bunların şanzumanları 285 s ler gibiyse ileri geri biraz zor olur

arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim...ömer er,kçi=pompanın arkadan olduğu zaman daha iyi olduğunu biliyorum,yalnız ben traktöre ekipman da taktığım için söküp takması zor olur gibisine böle yaptırdım.....sezer= lafımı yanlış anlama ama gücüm bu traktörü almaya yetti ve benim işimide fazlasıyla görüyo.ALLAH ım nasip ederse ileri bizamanda daha iyisini alırım İNŞALLAH.yorumlar için tekrar teşekkürler

emeğine sağlık abi.benim bi arkadaş da alacak bu 277den.alma diyorlar.çabuk boğulma yapıyormuş.ama o bana yeter.ağır iş yaptığım yok diyor. aynı şekilde seninde işini görüyorsa sorun yok.herkesin gücü yettiği kadar... + rep

önden kepçe çiftçilik ve hayvancılık için büyük kolaylık .ayrıca vieo harika inşallah 6460 önden kepçeli alırsın kardeş. 277 le zor olur bu işler ama işini gördükten sonra iyidir

abı sen benı yanlıs anladın... bırınde gordum 3,105 oda boyle kepcelıydı traktoru asırı zorlatıyordu 1senelık traktorun onunde ve aks kısmında cıddı sorunlar vardı ben senın makınene kıyamadıgım ıcın oyle yazdım...tabıkı ımkanlar dogrultusunda herseyde kullanırsın fakat mecburıyetın yoksa bole ısler ıcın kullanma yazık oluyor manasında soylemıstım....