massey ferguson 266g stayr 768 çekiştirme

Ynt: massey ferguson 266g stayr 768 çekiştirme

boş boş yorum yazıyorsunuz hep önler bagludegildi 3 kere bagladım tekçekerde ikiside altını oyuyor sonra goldta duman yok stayr siyah dumanı görmüyormusunuz 3ve 4 6 çekişmede önleri baglamadım yumuşak zeminde çekemiyor sert zeminde stayr sürüyor daha sonra asvalt deneyecez ozamanda koyarım 1.45 /2.50/.620 sürelere bakın tekçekerde neden çekemediya

steyr normaldede duman atıyor zaten.. sen asvaltta çekişecek steyr arıyorsan derinkuyuda sanayide onbaşının emrah var onu gör hemşerim. 8073le 266 gold tek çekeri derinkuyu da gezdirdi

ceksparow-1986 link=topic=31555.msg269666#msg269666 date=1271697871' Alıntı:
evet 4 silindir benim motor iyi veya kötü hepinizin motoru var birde siz çekiştirinde bende izleyim
Bize kimse çekiştirmeye yanaşmıyor:( sadece sağa sola batınca 'beni bi şu bataktan kurtarıver' diye geliyorlar..

guzel video olmuş emegine saglık ama.. şunu eklim styer a helal olsun hem tekerlerinde diş yok hem diferansiyel kilidini kullanmıyor hemde sürücüsü genç ve tecrubesiz biri gibi.. artı yumusak zeminde ince teker hemen gömülür yeri tutamaz gold balon teker ve avantajlı bu acıdan.. egerki asfaltta olsaydı ve stayerın lastikleri dişli olsaydı goldu tekçeker pozisyonda çekebilridi diye düşünüyorum..

bende onu diyorum kardeş toprak çok yumuşak stayr lastikler ince hemen altını eşiyor gömülüyor sert toprakta denesek belli olacak adamlar hemen tekçekere baglasa gold çekemez dyor görmüyorlarmı tekçekere alıyom gold da stayrde altını yiyor bende mf 240 var fiat480 ile denedim mfyi çekmesi lazım aynı bu oluyor altını yiyor ikiside çekemiyor stayr videoda iki defa altını eşmedi gold hemen sürüdü eştimi kalıyor yigidi öldürün hakkını yemeyin ştayrrede helal olsun