FENDT- AMAZONE - KUTLUCAN STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

FENDT- AMAZONE - KUTLUCAN STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

28/08/2012

Arkadaşlar dün havanın yağışlı olması nedeniyle ayçiçek hasatına ara verdiğimiz için Çorlu Tarım Fuarı 2012 ' yi ziyaret etme fırsatı buldum. Fuara katılımcı firmalar yoğundu. Özellikle tarım aletleri alanında yoğun katılım ve çeşit vardı. Traktör firmalarının çoğuda fuarda yer alıyordu. Fakat model çeşitliliği fazla yoktu. Fuarda en çok ilgi çeken aletler pinokyo denilen patlatmalar, potinger denilen disk tillerlar ve mikserlerdi. Bunlara yoğun ilgi vardı. Bizde yeni tip merdaneli çizel almak için birkaç firma ile görüştük. Fakat fuarda yer almayan bir firmada karar kıldık. İleriki günlerde alma ihtimalimiz yüksek. Şimdi sizler ile fuardan fotoğrafları paylaşıyorum. Bu fotoğraflarda Fendt - Amazone - Kutlucan Standını göreceksiniz. Fendt - Kutlucan standında ilk etapta yeni 720 Vario modeli ilgi çekiyordu. Fakat genel yoğunluk olarak yanındaki Erkunt standına göre baya zayıftı. Sanırım bütçeleri aştığı için yoğun bir ilgi yoktu. Ama her zamanki gibi dikkati çeken bir standtı...;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: FENDT- AMAZONE - KUTLUCAN STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2012....!!!

Erkan fendtlerin kapıları yine kilitli galiba, yazık adamcağız traktör içine bakmak için basamaklarda boynunu bükmüş bakıyo :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

ranger link=topic=58182.msg625395#msg625395 date=1346330288' Alıntı:
Erkan fendtlerin kapıları yine kilitli galiba, yazık adamcağız traktör içine bakmak için basamaklarda boynunu bükmüş bakıyo :D

Binip bakanlar vardı. Ama ben pek fazla durmadım. Ferruh abiyide göremeyince fazla takılmadım.

ufukk link=topic=58182.msg625619#msg625619 date=1346408013' Alıntı:
:) Tahminimden daha fazlaymış.
john deerenin 6430 pr. modeli 84.000 euro üstelik 130 hp 312 vario ise 125 hp olması lazım böyleyken çokda fazla değil bence fiyatı teknolojisine bakarsak normal fiyat... ama bizi aşar orası ayrı..

fuarda tüm fendt leri inceledim mesala 312 muazzam bir traktör herşeyi her ayrıntı özenle yapılmış ve çok iyi mühendislik ve tasarım var.

gel gelelim john deereye inanın bir tanesine bindim inceleme gereği bile duymadım, sanki yerli üretim gibi duruyor, yani nasıl söyliyim fendt ' e göre basit geldi, muhakkak oda iyi makinadır ancak daha çoook gelişmesi lazım ( fendt ' e göre)

kospir link=topic=58182.msg625623#msg625623 date=1346411705' Alıntı:
fuarda tüm fendt leri inceledim mesala 312 muazzam bir traktör herşeyi her ayrıntı özenle yapılmış ve çok iyi mühendislik ve tasarım var.

gel gelelim john deereye inanın bir tanesine bindim inceleme gereği bile duymadım, sanki yerli üretim gibi duruyor, yani nasıl söyliyim fendt ' e göre basit geldi, muhakkak oda iyi makinadır ancak daha çoook gelişmesi lazım ( fendt ' e göre)
aynen john deere sağlamdr ama teknolojik bakımdan diğer markalardan geride kaldı biraz hızlanması ve ar ge çalışması yapması lazım en azında fiyatları biraz daha düşürebilir

eline emeğine sağlık Erkan abi.. Bende katıldım fuara ancak fotoğraf falan alamadım.. arkadaşlarla beraber gittim ve sağolsunlar çok yardımcı oldular neredeyse bütün traktörleri tanıttılar ve kapılarını açtılar... özellikle 415 in arkasındaki kombine ile çok ilgilendik ancak onu kullanabilmek için 155 hp motor önerdi bizse 125liğe uyabilecegini düşünmüştük.. 155 hp olan traktörün o anki kura göre fiyatınıda 256bin tl olarak söylediler.. müdürleri oradaydı ve bizimle çok ilgilendiler çok iyi bir tanıtım oldu. müdürlerinin ismini hatırlayamadım ama kutlucanlara teşekkürü borç bilirim...