Microsoft Live Search'de ara piyango bileti şansını yakala.

Garanti Flexi Card, Microsoft ve 41 – 29 ajansının işbirliği ile İnternet’te yeni bir kampanya başladı.

Microsoft anlaşmalı www.sansiniara.com sitesine giderek Microsoft Live Search üzerinden arama yapanlar, her gün verilen 50 çeyrek Yılbaşı piyango biletinden birini kazanma şansına sahip oluyor.

26 Aralık 2008, İstanbul - Büyük ikramiyesi 25 milyon YTL olan Yılbaşı piyangosunu kazanmak isteyenler için İnternet üzerinden şanslarını artırma olanağı doğdu. Flexi Card, Microsoft ve 41 –29 ajansının işbirliği ile gerçekleştirilen uygulama ile İnternet’te her gün 50 çeyrek bilet dağıtılıyor.
Bu biletlerden birini kazanma şansını yakalamak için, www.sansiniara.com adresindeki Microsoft anlaşmalı siteye girip Microsoft Live Search üzerinde istenilen bir aramanın yapılması yeterli. Bir kereliğine e – posta adresi yazıldıktan sonra defalarca şans denemek mümkün. Bu kampanya sayesinde ziyaretçiler hem aradıkları bilgilere ulaşıyor, hem de hediye piyango bileti kazanma şansına kavuşuyor.

Büyük ilgi gören kampanyanın ilk 5 gününde siteye 1 milyondan fazla ziyaretçi gelirken, 100 bin de fazla kişi de şanslarını denedi.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.sansiniara.com adresinden ulaşılabilir.

(ALINTI)