TD 85D DT

TD 85 D DT NEW HOLLAND KULLANICILARI İLE TANIŞMAK VE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK İSTİYORUM.
BEN MEMNUN DEĞİLİM.HARARET YAPIYOR VE YAKITI ÇOK YAKIYOR.BİRDE GAZ DÜŞME VE GAZ ALMASI BÜYÜK SORUN.

Ynt: TD 85D DT

2008 MODEL BİR TRAKTÖR.BALYA MAKİNASINDA ÇALIŞIYOR.

RAMPA ÇIKARKEN KENDİNDEN GEÇİYOR. ACAYİP ISINIYOR.

RAMPA İNERKENDE UÇAK GİBİ OLUVERİYOR.HANİ MERAK ETTİĞİM TEK BENDEMİ BÖYLE,YOKSA GENELİNDEMİ VAR.

muammer abıcım tum basına gelenı talep ettıgını yazabılırsın sonucta fabrıkasal bı hata burda kullanıcının sucu nedır kı?? abı cekınme butun olanı bıtenı burayada yaz bence

SALİH CİĞİM BENİM YAZDIKLARIM YALAN BEYAN DEĞİL.SERVİSTEN ALINMIŞ FİŞLER VAR.KALDIKİ SERVİSDE TARF TUTUYOR YAZMAK İSTEMİYORU.4 TANE ŞAHİT GETİRDİMDE ÖYLE ALDIM FİŞLERİ.
BANA SORARSAN ONUNDA BAŞI BU KONUDA AĞRIYACAK GİBİ

ARKADAŞLAR HABERLERİNİ BEKLİYORUM.BU SORUN MİLLİ BİR KAYIPTIR.BU TÜR SORUNLARLA KAYBETTİĞİNİZ İŞ KAYIP MİKTRINI DA TALEP EDEBİLİRSİNİZ.UNUTMAYIN BİZ VARSAK TRAKTÖR VARDIR.HERKES İŞİNİ DOĞRU YAPARSA HİÇ BİR SORUN KALMAZ.

yok abıcım bn sonuna kadar senın destekcınım ınsan boylle ıslerın ıcıne dusmesın yanı ısı zor o yuzden herkesı bılgılendır arkadaslar muhammer abı zırrat muhandesı ve td85d almıs 2008 model motor cok arıza ve olumsuzluklar yapmıs suan ıade edılıp degıstırılmöesı gerekıyor ama fabrıka yansmıyormus sızınde desteklerınızı beklıyoruz
burası paylasım sıtesı magduruyetı gıderılmesı lazım sızdede boyle seyler varsa yazmanız bızım ıcın onem ıfade edıyor

2004 ve 2006 model TD 85 DT kullandım senin söylediğin gibi arızalarla karşılaşmadım.Ancak 2006 Model olanda hidrolik kollarının kontrol edildiği kolların telleri kopuyor.Yetkili bir servise gösterip sorunana çare bulabilirsin.

arkadaslar ortadakı durum cok fecı arzalar sıralanmıs bı dag olmus yapılan yerler yenıden onarım ıstıyormus fabrıkasyon hatası ama iade gerceklestırmek ne mumkun servısın olayda payı buyuk

Muammer Bey,

Bendede TD85D var, 2006 model...Aldığımda ~400 saatteydi, şimdi 1200 saat oldu, %85 şçför kullanıyor, ben pek tarlada kullanmadım ama boşta, römorkla ve tankerle kullandım. Hiç sorun yaşamadık...aldığımdan beri sadece yağını değiştirdim, hava filtresini, klima filtresini hava ile temizledim...Benimkinde bir sorun yok ama senin traktörde imalat hatası olablir...Sanayi bakanlığına müracat edebilirsin sanırım...

muammer bey nerelisiniz bölgenizdeki servis size yardımcı olamıyorsa başka servisede başvurabilirsiniz new holland trakmakla bizzat irtibata geçin bence 05336588525 ürün teknik uzmanı kamil özden bu adamı arayın bi kere bendede 2007 model td85d var şu an 1450 saatte ve yağ değişimi ve filtre temizliği dışında hiç bir sorun yaşamadım anahtar bile vurulmadı fısır fısır traktörden ses bile gelmiyor senin şikayetlerini duyunca hayret ettim new holland da böyle şikayetler olamaz siz servisi boşverin muhatabınızla görüşün

arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ediyorum.benim daha önce 80-66 vardı.saman makinasını parçalıyordu.td85 4*4 makinada kaç defa stop etti.inanın ben bir anlam veremedim.