70-56 GEÇEN HARMAN UNUTULAN RESİMLER

Ynt: 70-56 GEÇEN HARMAN UNUTULAN RESİMLER

ÇUMRALI link=topic=12599.msg124437#msg124437 date=1230737452' Alıntı:
mrram kardeş saol 1996 model avrupa öndeki kırmızı 11 ton 2. ve 3. arabalar 6.5-7 ton arkadakide 5.5 ton alıyor buğdayın dolgunluğuna göre...
açıklama için sağol kardeş

4 romörk u getirmiştir ama makinanın 10 yıl ömrü gitmiştir.Yani bu sözlerimi traktörü kötülemek için söylemiyorum biz 80-66 ya bu kadar yük bağlamıyoruz.

vallahı super bı paylasım olmus kardes 70-56 96 model aynısı bızdede vardı bu modeller hakkattn ısının hakkını verıyor evet zamanında en cok satan serılerden bırı 56 serısı duz yerde getırır nıye getırmesın sabah hemen satmayamı goturdunuz romorkları bu yukle kalkıs yapmak nede zevklıdır 70-56 kalender traktor helal olsun

ÇUMRALI link=topic=12599.msg124437#msg124437 date=1230737452' Alıntı:
mrram kardeş saol 1996 model avrupa öndeki kırmızı 11 ton 2. ve 3. arabalar 6.5-7 ton arkadakide 5.5 ton alıyor buğdayın dolgunluğuna göre...

romorkler o kadar almaz gibi duruyor ama fotoğraflar yanıltıyor olbilir
bende 1999 tek çeker 70-66 var rampalı yerlerde 8 tonluk romorkle zorluyo.
4 dolu romorkü manevrada zor olmuyormu dönüşte çok geniş almak gerekir. araziniz baya geniş ve düzmüş anlaşılan
nede olsa nh ortadan ayrılıncaya kadar çekecem der yolda bırakmaz helal olsun kazasız eve gelmişsin

abi bizim buralarda sorun olmaz şöyle bişi var 20 km reden havuc cekiliyor bizim buralaradan düşünün artık tek arabaylama gidelse masraf az olur yoksa 3 4 tanemi takılsa bence abartılacak bişi yok yeri geliyor altı römork bile takıyoruz tabi çift çekerlere

salih kardeş doğru söylüyorsun en zevkli iş bu arabalarla kalkmak çünkü tekerlekler kaçırmayınca ön tekerlekler hafif yerden kesiliyor arka ağırlıklar iyi ama ön ağırlığın biri eksik.yaklaşık bu arabalarla 14 araba getirdik tabi tümoda var bunlar son arabaydı yarısı ambarda.

katılıyorum arkadaşlara ben tn 75 e 4 tane araba taktıklarını gördüm çumradan kaşinhanına havuç çekiyorlar arabalarda nerden baksan 8 tondan aşaği gelmez
bayramdan önce bizde taktık 70 56 ya 4 tane havuç römorku yaklaşik 7 8 km gelir tarla
bizim buralar çok düzgün herkes takıyor 4 5 6 tane römorku burda

size katılıyorum bizde 3 römork la günebakan çekiyorduk çok zevkli arkaya bi bakıyorsun sanki tren gibi...ama ben 85 le çekmiştim onun için bi sorunu yok.zati günebakan bi römorkta en fazla 3 ton geliyo 3 tanede 9 ton..
iyi günler.

70-56 ÇOK İYİ MOTORDUR. 8 SENE KULLANDIM TEK EKSİ YÖNÜ ŞANZIMANI, 12+12 OLSA SÜPER OLURMUŞ.BU ARADA FOTOLAR SÜPER 70-56 , ÇOK İNİŞ OLMAZZSA O RÖMORKLARIN HAKKINDAN GELİR.

size katılıyorum bizde 3 römork la günebakan çekiyorduk çok zevkli arkaya bi bakıyorsun sanki tren gibi...ama ben 85 le çekmiştim onun için bi sorunu yok.zati günebakan bi römorkta en fazla 3 ton geliyo 3 tanede 9 ton..
iyi günler.
güne bakan demekle ayçiçeği demek istedi galiba arkadaş bizim burda günaşik veya çitlek diyoruz

bizim burada 80-66DT 2 tane 10 tonluk bağlağında harmanda ve tohumda rampada dursan geri kalkıncaya kadar lastiklerden 2 yıllık ömür yersin
düz yolda bağlasan bişey olmaz tabi burada traktörün sağlam olursa olsun önemli değil ilk römork çekisi de sağlam olması lazım römorku ortadan ikiye şasesini ayırmakta var hele 8 tonluk 3-4 romork bağlıyoruz diyorsunuz
herkese kazası belasız sürüşler