bunlarda benim traktörler umarım beğenirsiniz

Ynt: bunlarda benim traktörler umarım beğenirsiniz

arkadaşlar ben çankırılıyım.bu sitede emeği geçenler içinde ayrıca teşekkür ederim.bu arada bayağıdır siteyi takip ediyorum siz masseyciler bi harikasınız

yaşınız 46 herhalde atilla bey.oyüzden abi diyerek sözüme başlıyorum.atilla abi bu traktörün bizde çok emeği var düzde olsun rampada olsun muhteşem gidişi var.bazı çiftçiler beğenmezler bu traktörü ama ben gülüyorum onlara.nede olsa sırtından çok ekmek yedik hakkını vermek lazım demi ama.dediğinize bende katılıyorum bencede çok atak bi traktör

aramıza hoş deldin...güzel resimler paylaşmışsın..ben de mf ve fiat kullanıyorum..en çok da hızlı gidişi hoşuma gidiyor...çekiişte de fiatı daha çok seviyorum..paylaşımlarını bekliyoruz..

riquelme link=topic=12798.msg125668#msg125668 date=1230902872' Alıntı:
yaşınız 46 herhalde atilla bey.oyüzden abi diyerek sözüme başlıyorum.atilla abi bu traktörün bizde çok emeği var düzde olsun rampada olsun muhteşem gidişi var.bazı çiftçiler beğenmezler bu traktörü ama ben gülüyorum onlara.nede olsa sırtından çok ekmek yedik hakkını vermek lazım demi ama.dediğinize bende katılıyorum bencede çok atak bi traktör
doğru bir yanlış sonsuzdur...240 tan daha atak ...türkiyeye bir ara gelmişti ..massey ferguson 158...ataklıkla hızı karıştırmayalım...saygılar...