ISRAIL I BOYKOT

ARKADASLAR ISRAIL TUM GUCUYLE SAVUNMASIZ FILISTIN HALKINI KATLEDIYOR VE TUM DUNYA BUNA SEYIRCI KALIYOR ARTI MUSLUMAN DEVLETLERIDE BUNA SES CIKARMIO ASLINDA GOSTERMELIK BISEYLER YAPILIO AMA HIC ISE YARAYACAK BISEY YAPILMIO BU KONUDA DUSUNCELERINIZ NELEREDIR

Ynt: ISRAIL I BOYKOT

öncelikle bu konuda ilk konu sen açtığın için teşekkür ederim...aynen dediğin gibi bütün müslüman ülkeler ses kalıyor.aslında müslüm ülkelerden en çok sesini duyuran ülke Türkiyedir...diğer ülkelerde Türkiye gibi sesini duyurmalı diye düşünüyorum.

arkadaslar yorumleriniz icin sagolun gercektende bu zulumun bitmesi lazim bu yuzdende ben bunun lafta da kalmasini istemiyorumisrail amerikan veya ingiltere mallarini almama yoluna gidiyorum bazi arkadaslarla gardasim ve bazi arkadaslarim ictigi sigarayi bile degistirdi artik baska sigara iciolar yada coca cola veya yan urunlerini almioz artik bunu bi suru urune yaymaya calisioz bi urun alirken elimizden geldigi kadar bu devletlerin mallarini almamaya calisoz elimizden de baska biseyin gelecegi yok zaten bilmiom sizin baska onerileriniz varmi acaba ne yapalim baska

ramazanpullu link=topic=13240.msg130152#msg130152 date=1231340376' Alıntı:
iran daha önce iyi konuşuyordu füzem var şu var bu var diye neden bişey diyemiyor anlamıyorum bi israilin hakından gelemiyorlar o kadar müslüman devleti var
arkadaşlar biz ne kadar müslümanız, yada nasıl müslüman devletiz.biz ne yaparız.hamburger yer kola içeriz, israil daha fazla silah yapsın diye.birşey yapamıyoruz yok israil mallarını almayacağız alanıda uyaracağız.filistinliler için ALLAH,U EKBER noo*-*-

piyasya baksak piyasanın yüzde 50 sinden fazlasını bu karşı çıktığımız devletlerin malları var.türklerin mallarına bakıyoruz onlardada boykot edeceğimiz ülkelerin ortakları var.inşallah bunlara son verilecek sadece zaman....

filistini kim savunuyor?hamas mı?nereden bakarsanız bakın orantısız güç.peki aynı şeyler allah göstermesin türkiyeye olsa ne olur.yeryüzünde israil bayrağı dalgalanan 1cm2 bir yer bile kalmaz.

boykot güzel bir düşünce ben de dikkat etmeye çalışıyorum ama israil malı artık heryerde var bunu da göz ardı etmeyelim nice türk sermayesi dediğimiz fabrikalar da israile çalışıyor