105 hp lik bir makina

Ynt: 105 hp lik bir makina

diomedes link=topic=13268.msg128787#msg128787 date=1231184174' Alıntı:
Bir kardeşimde gördüm. 90 beygir motor beşli 20 numara pulluk çekiyordu. Hem de çok sert bir arazide
sert yerde 90 hpnin 5li cekeceğini sanmyorum...marka ve model ne??

Ben işin doğrusunu öğrendim. Pulluk 5 li 16 numara ayarlanabilir pistonlu pulluk imiş. Tahtalar 16 numara ama açıldığında 20 numara pulluk kadar yer süren bir pullukmuş. Ve bu pulluğu 90 bg traktörle tam açık şekilde hem de sert ve tepilmiş arazide derin sürümde kullanıyorlarmış. Gerçekten de traktör gayet güzel çekiyormuş. Saatte 4,5 - 5 km hızla da sürüm yapabiliyorlarmış. Markasını söylemeyecem, reklama girer

diomedes link=topic=13268.msg129683#msg129683 date=1231268776' Alıntı:
Ben işin doğrusunu öğrendim. Pulluk 5 li 16 numara ayarlanabilir pistonlu pulluk imiş. Tahtalar 16 numara ama açıldığında 20 numara pulluk kadar yer süren bir pullukmuş. Ve bu pulluğu 90 bg traktörle tam açık şekilde hem de sert ve tepilmiş arazide derin sürümde kullanıyorlarmış. Gerçekten de traktör gayet güzel çekiyormuş. Saatte 4,5 - 5 km hızla da sürüm yapabiliyorlarmış. Markasını söylemeyecem, reklama girer
girmez sen söyle arkadaşm

diomedes link=topic=13268.msg129683#msg129683 date=1231268776' Alıntı:
burda reklama girmez çünkü sitenin heryerinde markalar yazıyo merakta kalmayalım

Burası bi traktör paylaşım platformu tartışılan konu bi traktör açıkçası traktörün markasını bende çok merak ettim madem ortada asıllı bi gerçek var bunu bizimle paylaşırsanız sevinirim..

ağır abi link=topic=13268.msg129847#msg129847 date=1231277260' Alıntı:
bizi kime sorarsan sor aynı cvp alırsın hep doğruların arkasındaydık vede durmaya devm edıyoruz sız ve sızın gıbıler gıbı ortaya bı tas atıp pesınden mılletı kosturmadık dogruysa dogru dedık sıkıysa acıkla su markayı görelım erkeklıgını

hasan arkadaşım hata yapıyoruz aslında biz kimin ne olduğunu çoktan anladık bundada hiç şüphemiz yok zaten yazdığı şeylerde insanın iç yüzünü aydınlatan yazılar muhatap almayın yazılanlar kasti ve bilinçli konu en son şuna varacak !!! ya hep fendt konuşuluyor bu site fendtçimi yoksa !!!!!!!! bunu genele vurmuyorum sadece o kişiye aittir dikkat ederseniz gönderdiği son mesajların cevaplarını inceleyin hak vereceksiniz üstelik konuyu malüm konuya çekmek istemiyorum diye kendi yazmış kendine yakıştıramıyormuş mış miş sözüm herkezededir açılan konular kişilerin yazdıkları doğrultuda konularından sapmakta bilinçli ve kasıtlı olarak saptırılmaktadır dolayısıyla konu ve konular amacının dışına çıkmaktadır buna ek olarak insanlara saygısızlık yapılmaktadır ve artık bunun için bir önlem alınması gerektiğini düşünmekteyim aynı şeyler benim içinde geçerlidir yazılan yazılara paylaşılan yorumlara saygımız ve sevgimiz sonsuzdur ve öyle olacaktır ama bunun dışında tartışma ortamını tetikleyici ısrarcı ve kalitesizce FENDT konusunda turşunun iyisi limondanmı olur ! sirkeden mi olur ! diye tartışacaksak sorumlusu olan kişilere bir cezai işlem yapılması kanaatindeyim burası FENDT konusu diomedesin konusu değil

Bu sitenin amacı:
* Traktörler hakkında tartışmak değil, traktörler hakkında bilgi sahibi olmaktır.
* Traktörleri çekiştirmek değil, traktörleri geliştirmektir.
* Birbirine düşmek değil, birbirinle görüşmektir.
KAÇ KERE DEDİK BURASI TRAKTÖR VE ZİRAİ MAKİNALAR PAYLAŞIM PLATFORMU DİYE