vıdeo ındırme ve acma

arkadaslar ben bugun bı program ındırdım vındırtube2,0 adlı bır program youtubedekı vıdeoları bılgısayara ındırmeye yaryor ındırdıgım vıdeolar medıa playerde calıyor ve gosterıyor fakat cep telefonumda bu bıcımın desteklenmıyor dıye bır uyarı verıyor ve vıdeo acılmıyor ben bu vıdeoları cep telefonumda nası ızlıycem vede bunların formatını nası deıstırcem bı anlatırsanız telefonun markası nokıa n serısı anlş-*s kom*-*tesekkurler

: vıdeo ındırme ve acma

@Salih: Talefonda çalışması için '3gp' formatında olması lazım, senin indirdiğin formatta çalışmaz. Ben sana çevirebileceğin programı atarım MSN ' den. Tamam...

Ayrıca bu konunun yeri burası değil, lütfen böyle konular için muhabbet bölümünü kullanın...

DÜZENLEME: KONU GEREKLİ YERE TAŞINMIŞTIR.

: vıdeo ındırme ve acma

arkadaşım youtube gibi video sitelerden videoyu izleyin yeter tekrar indirerek kotanızı doldurmayın explorer kullanıyorsanız sağ tıklayın oradan ayarlar-dosya görüntüle oaradan boyutuna göre kopyalayın .flv diye uzantı ekleyin gom playerde veya digerlerinde izleyebilirsiniz. mozilla kullanıyorsanız:C:\Documents and Settings\Local Settings\Application Data\Mozilla