başak 2073 ve massey 265 çekişmesi başak alıyor

Ynt: başak 2073 ve massey 265 götgötede başak alıyor

masseyciler ne oldu çok övündügünüz traktörü gördük. iki traktörüde senelerce kullandım 265 in yaktıgı mazota yaptıgı işe çok yazık

Ynt: başak 2073 ve massey 265 götgötede başak alıyor

aksoylar link=topic=13292.msg297209#msg297209 date=1285336389' Alıntı:
masseyciler ne oldu çok övündügünüz traktörü gördük. iki traktörüde senelerce kullandım 265 in yaktıgı mazota yaptıgı işe çok yazık
bu kadarda açık sözlü olmayalım canım hala massey e kral diyenler olabilir :))))

Ynt: başak 2073 ve massey 265 çekişmesi başak alıyor

bence bu çekiştirmeler akıllı uslu insanların işi değil cahiller böyle boş işlerle uğraşır herkesin malı kendine güzel çekse nolur çekmese nolur önemli olan işini görmesi traktörün yıllık ömrünü o çekitirmede harcayan da akıl arama ikiye bölse traktörüde işini göremese ne olacak ?

Ynt: başak 2073 ve massey 265 çekişmesi başak alıyor

massey2615 link=topic=13292.msg613594#msg613594 date=1341902439' Alıntı:
bence bu çekiştirmeler akıllı uslu insanların işi değil cahiller böyle boş işlerle uğraşır herkesin malı kendine güzel çekse nolur çekmese nolur önemli olan işini görmesi traktörün yıllık ömrünü o çekitirmede harcayan da akıl arama ikiye bölse traktörüde işini göremese ne olacak ?
motor çekiştirmekle motor bölünmez kullanmasını bilmeyenler binerse bölünür toprakta çekiştiricen bide yada paket taşta çekemeyen patiye sarılır motor çekiştirmekle dişli kırarsa motorlar ben rampaya 5-15 tonluk arabayla girerkende kırılır akıl var mantık var yapmayın şŞu çekiştirme konularının altında böyle yorumları hiç sevmiyom çekiştirmeyin v.s gibi yaw motor çekiştirceklerin niyete girdikten sorna dedesi gelse çeviremezler çekiştiren çekiştirir bize izlemek düşer he bende olsam bende çekiştirirm.. 265 i 2073 çekmiş ama hiç zorlanmadan çekmesi lazımdı su var 265 te yoksa hic tınlamadan sürer gider bizde görüyz 265 i 285 i cük kadar motor blok var kaputu kaldır at kenara kalıyo mf 240 kadar 265düz geçen 1 söğütü çekemedi bağladm bizim motora adam şaşırdı mf ağır devirli değil hemen istop ediyo hızlı kaptırıyo önler kalkıp yere vuruyo adam böyle motorm bilmem nabarm diyodu dedim dur dayı :D.. Akıllı insanların işi değil demişin tam terside olabilir.. böyle laf atma ortaya herkezin geçmişte olsn şimdi olsun motor çekiştirmişliği var..