LAMBORGHİNİ HAKKINDA İSTEK VE ŞİKAYETLER

: LAMBORGHİNİ HAKKINDA İSTEK VE ŞİKAYETLER

BEN HAYATIMDA İKİ TANE LAMBORGHİNİ GÖRDÜM BİZİM KÖYLÜ BİRİ BACANAĞINDAN GETİRMİŞTİ BİRİ 1050 DİĞERİ İSE 774-80
UFAKTA 4 LÜ BÜYÜKTE İSE 5 Lİ PULLUK TAKILIYDI UFAK SERİ GİDİYORMUŞTU AMA BÜYÜK TEK ÇEKERDE BİLE BAYILIYORMUŞTU HANTALMIŞTI ANLICANIZ BUNU BİZZİT BABAM DEDİ Bİ KAÇ GÜN ONLARA HERK YAPMAYA GİTTİ :D

: LAMBORGHİNİ HAKKINDA İSTEK VE ŞİKAYETLER

ya bu sıtede lambo kullanan yok kı ne resmı beklıyosun
ben lambonun formula130 larını gordum baya guzelgıdıodu ama yınede kalıbının motoru deıl gıbı geldı taktıkları pulluk 5lı donerlı onu super cekıodu * onde hıdrolıgıde vardı ama eskı modeldı bızım burda hıc tutulmadı ama cekısı yıne ııyıı baya serı kaccıo

Ynt: LAMBORGHİNİ HAKKINDA İSTEK VE ŞİKAYETLER

bizde 774-80 var çok seri pullukta da iyi iş görüyor 1050 yede bindim onlar da seri motor çekişide güzel bence ikiside güzel ençok tutulan modelleri 1050 ile 774-80 zaten

salih link=topic=1428.msg16355#msg16355 date=1205363315' Alıntı:
ya bu sıtede lambo kullanan yok kı ne resmı beklıyosun
ben lambonun formula130 larını gordum baya guzelgıdıodu ama yınede kalıbının motoru deıl gıbı geldı taktıkları pulluk 5lı donerlı onu super cekıodu * onde hıdrolıgıde vardı ama eskı modeldı bızım burda hıc tutulmadı ama cekısı yıne ııyıı baya serı kaccıo
salih kardeş ben varımya lamborghini kullanıcısı birde tutulmamadı sözün biraz yanlış çünkü bir kullansan tadına doyamassın bir performans var inmek istemezsin ıuy*u-*

neden acaba satılmıyor bı dusunun bakalım new holland tm 120 fıatından lamborghını r4 110 fıatı daha fazlaydı belkı ondan dır nasıl fendt herkez almıyorsa lamborghını same deutz da aynı

s@rk@n link=topic=1428.msg523318#msg523318 date=1327844586' Alıntı:
ben eskişehirliyim arkadaşlar ve hç lomborgini kulanan veya alan görmedim
yanılmıyorsam hepsinde deutz motor var ve yakıt çok ve tutulanbir traktör değil diyorlar
evet üzerlerinde DEUTZ motor var ve DEUTZ motorları çok yakmaz,kullandığım için biliyorum.Tutulmadığının sebebi reklam ve tanıtıma girmiyorlar.Sonra bilmediğimiz için yüzüne bakmıyoruz.Ben bile deutz motorlarını yıllardır duyardım ama taki alıp kullanana kadar böyle bir traktör olduğunu bilmezdim.Bi kere kim ne derse desin yakıt az,akşama kadar hangi traktörün ne kadar yaktığını ölçüyorum(Ayıptır söylemesi petrol istasyonumuz var da).Erkunt,new holland,tümosan...Gerçekten bunlardan az yakıyor , sağlam ve güçlü...

Bende iki tane var aslında samelerle aynı herşeyi en çok Bafra da var.mükemmel bir traktör.Yakıtı çok az.sağlam bir traktör.deutz motor var.bakımlarını zamanında yapmak kaydıyla 20000 saatte motor yenileme gerektiriyor.dört tekerde disk fren var.şanzıman çok seçenekli ve sağlam.

• Beğen
Tepkiler: sedatgenc