TD65D DT Önallar Kobra 800LT Pülverizatör

image.aspx

TD'cik :D
image.aspx

çok süper motor *098*-
image.aspx

image.aspx

sağ sol tarlar komple yonca tarlalası var bu geçen sene yazın sıcaklarında çekmiş olduğum resimler elma ağaçlarını ilaçlamak için su dolduruyoz :D
image.aspx

*098*-
image.aspx

arkadaşlar makine çok süper vede çok kullanuşlı orda fazladan hortum takma yeri yapmışlar bu çok hoşuma gitti :D
image.aspx

ilaç atma tabancası :D
image.aspx

first TD *098*-
image.aspx

konya yapımı çok güzel :D
image.aspx

)))
image.aspx

tekrar tabanca :D
image.aspx

:D
image.aspx

buda son foto öndede tümocuk :D

Ynt: TD65D DT Önallar Kobra 800LT Pülverizatör

süper resmler s@bit..paylasım için saol...bence TD yi yeni cıkan TD65 le deiştir...yeniler cok harika yada TD85 al oda cok harika yakıtından şüphen olmasın samimice söylüyorum...buğday ekerken 0.5 litre anca yakmısdr..ağr işte 9lu çizelde sert yerde çizel şasede 1.0 .1.3 litre yakttı....motor mazotu resmen kokluyor yakmıyor

süper resmler s@bit..paylasım için saol...bence TD yi yeni cıkan TD65 le deiştir...yeniler cok harika yada TD85 al oda cok harika yakıtından şüphen olmasın samimice söylüyorum...buğday ekerken 0.5 litre anca yakmısdr..ağr işte 9lu çizelde sert yerde çizel şasede 1.0 .1.3 litre yakttı....motor mazotu resmen kokluyor yakmıyor
değiştircem Akgül zaten ama 85 bize büyük gelir ama yenisine değiştircem fiyatları biraz daha düşsünde ztn satış matış yoq bu aralar onu bekliyorum bu arada bnm 65 satılık 4 lastik yeni motor bakımlı bide ilk defa bişey geldi başıma bizim 65 in marş dinamosunun kömürü sahil kömürüymüş yani kışları serin geçen yerler içinmiş bizim buranın hava şartları ağır olduğu için kışın çalışmazdı onuda değiştrdim istedğmz fiyatta 33 bin ytl fln diorz ama kendi motorum die demiyorum çok bakımlı :D :D

TD65 3 silindir değilmi yakıtı ne kadar bilgi verirsen iyi olur.
arkadaşlar yakıtını tam bilemiycem çünkü ağır işlerde fazla kullanmıyoz ama bu sene biraz kullandık 28 ' li goble taktık diskleri 61 cm olanlardan 2,5 lt yaktı biraz fazla ama motora göre hiçte deil bide balyada çok az yakıyor 100 dönüm balyada 1 depo yakıyor yani 90lt (kullanıcıya göre değişiyor) yonca biçmedede çok az yakıyor 100 dönmde 75lt fln bide bizim buralrda 1 dönüm 2500-3000 metrekare ona göre pay için herkese tşk. :D