+15 terorist avı (arkadaşlar görüntüler eski şu anki operasyondan degil)

: +15 terorist avı (arkadaşlar görüntüler eski şu anki operasyondan degil)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1470.msg12720#msg12720 date=1204056678' Alıntı:
Aman Allah ' ım, o uçan parçalar kol bacak sanırım. Gebersin şerefsizler...
AYNEN KATILIYORUM...BAŞTA DTP Yİ YIKIN SONRA ARKASI GELİR ZATEN...

suankı sartlarda dtp yı yıkmak bı cozum deıl aksıne kıskırtıcı bı cozum olur yanı cozum ıcınde yenı problemler ılk once onlara destek kesılmelı sonra o zaten kendı kapatır gıder serefsızler ya ne olursa olsun yınede goruntuler ınsanın ıcını burkuyo

ben bu göruntuye gulerim guzel efektler benim bildigim birisi vuruldugu zaman renk kirmizi cikar bu serefsizlerin rengi sarimi oldu
ya birakin bu isleri

Bulduklu link=topic=1470.msg19510#msg19510 date=1206405016' Alıntı:
ben bu göruntuye gulerim guzel efektler benim bildigim birisi vuruldugu zaman renk kirmizi cikar bu serefsizlerin rengi sarimi oldu
ya birakin bu isleri

görüntülerde bi hata varsa sen dogrusunu koy ona bakalım . hangi işlerle ujgraşacagımada ben karar veririm begenmediysen gerçekliginden şüphen varsa bakmazsın yok sayarsın olur biter

: : +15 terorist avı (arkadaşlar görüntüler eski şu anki operasyondan degil)

pascalgazi link=topic=1470.msg20191#msg20191 date=1206562364' Alıntı:
görüntülerde bi hata varsa sen dogrusunu koy ona bakalım . hangi işlerle ujgraşacagımada ben karar veririm begenmediysen gerçekliginden şüphen varsa bakmazsın yok sayarsın olur biter
olur yaparim

Bulduklu link=topic=1470.msg19510#msg19510 date=1206405016' Alıntı:
ya birakin bu isleri
O BOMBAYI YİYİNCE DOĞAL OLARAK KAN Bİ TARAFA AKMIYO HERYERE SIÇRIYO

(ben bu göruntuye gulerim guzel efektler benim bildigim birisi vuruldugu zaman renk kirmizi cikar bu serefsizlerin rengi sarimi oldu
ya birakin bu isleri (Bulduklu kardeşimizden alıntıdır) KARDEŞ O ŞEREFSİZLERİN KANI BOZUK OLDUGU İÇİN KANLARI KIRMIZI DEGİLDE SARI AKIYOR HEPSİNİN KÖKÜNE...