5003 serisini hindistan malı diyenlere

arkadaşlar bende 2 senedir 5403 var ve 2000 saatte ve hiç bir yerinde arıza yok taş gibi motor kuyruk mili olsun çiftte olsun yakıtta olsun new holland nede masey gidemiyor bizim köyde nh var adamlar arızadan kurtulamıyor benle dalga geciyorladı hindistan malı diye yalan yok alırken bende cekindim ama taş gibi bende birde 2030 var bilmem o kadar dayanırmı zaman göstercek ama gidişat iyi tek kötü oluşu 3 vites oluşu

Ynt: 5003 serisini hindistan malı diyenlere

kardesım john deere bendede var 5615 hıc korkma adam gıbı kullandınmı hıc bısey olmaz o motor hındıstan deıl sadece orda montaj yapılıyor ıscılık ve vergıler daha ucuz oldugu ıcın o yuzden kedı ulasamadıgı cıgere mındar dermıs onun hesabı

Arkadaşlar, bu tür büyük markalar sadece John Deere için söylemiyorum, kendilerine ait bir teknolojileri ve ilkeleri vardır. Gittikleri her yere kendilere ait ilkeleri ve teknolojileri götütürler. Diğer markaları bilemeyeceğim ancak John Deere ' in bir başka fabrikaya fason ürettirip satmıyor. Kendi fabrikalarında kendi teknolojileri ile üretiyor. Bu da John Deere ' in her ürünün John Deere kalitesinde olduğunu kanıtlıyor. Tabiki bir Almanya ' da üretilen Premium serisi traktörler ile ya da Meksika ' da üretilern 5025 Serisi traktörler ile Hindistanda üretilen 5003 Serisi traktörler bir olmayacaktır. Çünkü farklı amaçlara hizmet için üretilmektedirler. Hangisi senin işini görecekse hangisine almaya gücün yetiyorsa onu alacaksın. Almanya ' da üretilen traktörlerle Hindistan ' da üretilen traktörleri karşılaştırarak Hindistan traktörlerini kötülemek yanlış bir yargı hatta ön yargıdır. Ben hangi firma olursa olsun. özellikle John Deere için 100 yıldan fazla bir emeğe saygısızlık etmiş olmaz mıyız?

john deere hındıstan malı dıyenler motorun sagına soluna baksınler bakalım hangı ulkelerın malları
var ustunde
sanzıman kısmı alman o traktorun motor da amarıkan
made ın usa ve made ın germany yazar )))

Arkadaşlar yaklaşık 4 sene johndeere şirketine satış sonrası olarak destek verdim.şu anda başka bir firmada çalışmaktayım.burdaki drumu görünce yazmak istedim johndeere traktörlerinin bütün motorları(hindistan,alman,meksika montajları dahil olmak üzere) fransa da saran şehrindeki motor fabriikasında yapılıyor.burdan montaj yapılacak şehirlere yollanıyor.Servis garanti raporlarını tuttuğum için sizlere şunu söyleyebilirim sorunsuz mükemmel bir traktördür.size birkaç tavsiye olarak johndeere traktörlerinin transmisyon yağını orjinal yağdan başka yağ kulanmayınız.birde debriyaj boşluğu bittiğinde tekrar boşluk verip çalışmanızdır.başka hiçbirşeyi kafanıza takmayınız.senelerce geçtikçe o konuşanlarında size hak vereceğini göreceksiniz.

allll derım sımdıden hayırlı olsun ben 17 yıldır jd kullanıyorum hıc bır sıkayetım yok john deere ıcın cok yer gezdım
cok arastırma yaptım

abi bana kalırsa şu dünyada iki traktör kullanmak isterdim(sıfır olarak) john deere ve claas joh deere ler sağlamlık yönünden çok güzel 2030 lar kadar sağlam traktör var mı bilmiyorum claas lar da alman malı onlarda yakıt yönünden çok güzel..bilmem anlata bildim mi?